Przejdź do treści

BNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

Do Działu Rynków Kapitałowych firmy BNP Paribas Real Estate dołączyli: Ewa Bocian, która objęła stanowisko Associate Director oraz Łukasz Fromiński, który pracuje na stanowisku Konsultanta. Dział Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi w trzech podstawowych obszarach: rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług restrukturyzacji instytucjonalnej. Dział pracuje dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które są już obecne na rynkach tej części Europy, jak i dla tych podmiotów, które poszukują możliwości inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ewa Bocian posiada 7 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Odpowiada za doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości komercyjne w Polsce, ale także w innych krajach Regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Doradza klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych. Ewa Bocian zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała w firmie doradczej DTZ specjalizując się w doradztwie na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne. Wcześniej pracowała w Dziale Powierzchni Handlowych w tej samej firmie doradzając klientom przy pozycjonowaniu, komercjalizacji i rekomercjalizacji centrów handlowych.

Ewa Bocian jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości. Jest także absolwentką European Retail Property School, która prowadzona jest przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych. Ewa Bocian posiada licencje pośrednika oraz zarządcy nieruchomości.

Łukasz Fromiński objął stanowisko Konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate, pracował w AEW Europe na stanowisku Asset Manager będąc odpowiedzialnym za zarządzanie budynkami biurowymi z polskiego portfolio AEW Europe. Wcześniej Łukasz zdobywał doświadczenie pracując nad maksymalizacją wartości handlowych nieruchomości wchodzących w skład portfolio AEW Europe.

Łukasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek Finanse Korporacyjne oraz Nieruchomości. W trakcie studiów zdobył półroczne stypendium na National Chengchi University na Tajwanie, gdzie uczestniczył w kursach z programu IMBA. Łukasz ukończył także program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych oraz Solvay Brussels School of Economics and Management.