Świetny start programu AutoRadar!

Tagi:
AutoRadar na radary opracowany przez producentów AutoMapy był w okresie świątecznym jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na urządzenia mobilne!

AutoRadar od chwili startu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Tylko podczas świątecznego, przedłużonego weekendu AutoRadar zyskał ponad 60 tysięcy użytkowników! W tym czasie przekazano informacje o ponad 16 tysiącach zgłoszeń dotyczących sytuacji na polskich drogach. Kierowcy masowo przekazywali sobie informacje o miejscach kontroli drogowej, kontrolach fotoradarowych czy miejscach, w których doszło do kolizji.   	

- „Cieszy nas duże zainteresowanie, jakim cieszy się AutoRadar już od chwili startu. Szybkość, z jaką rośnie baza użytkowników AutoRadaru pokazuje, że polscy kierowcy potrzebują skutecznego i sprawnie działającego narzędzia do wymiany informacji drogowych pomiędzy sobą. Uważnie analizujemy również zgłoszenia, które otrzymujemy od użytkowników AutoRadaru i wykorzystamy je, by jeszcze lepiej dopasować go do potrzeb kierowców” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy - producenta AutoRadaru.

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy- najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiadują się i wymieniają informacjami m.in o tym: 

• gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
• czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar 
• gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe 
• gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości 
• gdzie jest korek lub wypadek 
• czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami 

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego - Krzysztofa Hołowczyca.

AutoRadar można pobrać za darmo bezpośrednio ze sklepów dla najpopularniejszych platform mobilnych: 
AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/autoradar/id766561884?mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mobiltek.autoradar 
Windows Marketplace: http://www.windowsphone.com/s?appId=030a612b-25ee-40e0-9b66-9cd8aa3ef27a