Przejdź do treści

Razer przedstawia nową serię słuchawek Adaro

Firma Razer™, światowy lider w produkcji hi-endowych akcesoriów, oprogramowania oraz systemów gamingowych, zaprezentowała dzisiaj Adaro – najnowszą linię produktów audio przeznaczonych do szeroko pojętej domowej rozrywki.

W skład Adaro wchodzą cztery hi-endowe modele słuchawek: douszne – oferujące potężny bas, analogowy model stereofoniczny, słuchawki Bluetooth® i słuchawki dla DJ-ów. Każdy z nich został zaprojektowany z dbałością o szczegóły, a głównym celem inżynierów Razer było stworzenie produktów oferujących świetny dźwięk, wytrzymałość i najwyższy komfort użytkowania.

„W ostatnich latach myślą, która przyświecała nam podczas projektowania systemów audio, było tworzenie produktów spełniających wymagania najbardziej wymagających graczy z profesjonalnej sceny e-sportowej. Naturalnie, w czasie tego wymagającego procesu, posiedliśmy olbrzymią wiedzę o słuchawkach dedykowanych muzyce i domowej rozrywce, co ucieszyło członków naszej społeczności.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Już od jakiegoś czasu spotykamy się z gorącymi prośbami o stworzenie słuchawek zaprojektowanych z myślą o innych zainteresowaniach naszych fanów. I taka właśnie jest seria Adaro, która spełni oczekiwania użytkowników na treningach, w domowym zaciszu czy podczas tworzenia muzyki”.