Przejdź do treści

Nowość Rabenhorst – Smoothie czerwone winogrona + granat BIO – dla zdrowia i urody

Rabenhorst – niemiecka firma mająca 200 lat tradycji i doświadczenia, znana na całym świecie z najwyższej jakości soków owocowych BIO, butelkowanych tuż po tłoczeniu, wprowadziła na polski rynek nowość – BIO Smoothie czerwone winogrona + granat.

Smoothie czerwone winogrona + granat to ekologiczny, gęsty sok o niezwykłym smaku, powstający z połączenia słodko-kwaskowatych winogron z owocem granatu oraz sokiem z czarnego bzu. Całość wzbogacona jest musem z jabłek, który nadaje tej kompozycji słodkiego aromatu i odpowiedniej konsystencji.  Smoothie Rabenhorst to nie tylko źródło smaku, ale także naturalne bogactwo zdrowych składników, dobrze wchłanianych przez organizm. Czerwone winogrona bogate są w miedź, która odpowiada za wzmocnienie odporności organizmu oraz prawidłową pracę układu krwionośnego i nerwowego. Winogrona są także obfite w żelazo, pomagające transportować tlen w czerwonych krwinkach. Zawarty w nich jod, wykazuje zdolności regulujące pracę tarczycy. Granat natomiast posiada związki o działaniu antynowotworowym, przeciwrobacznym oraz krwiotwórczym.

BIO Smoothie czerwone winogrona + granat, tak jak i inne produkty Rabenhorst nie zawiera cukru, barwników ani żadnych sztucznych dodatków. Wytwarzany jest ze świeżych owoców, pochodzących jedynie z ekologicznych, certyfikowanych upraw. Dzięki najwyższej jakości surowców oraz wyjątkowemu procesowi produkcji Smoothie Rabenhorst wykazuje się wysokimi wartościami odżywczymi oraz niezwykle intensywnym, naturalnym smakiem.

Produkt dostępny jest w wygodnej, zakręcanej butelce ze szkła. Stanowi idealny napój do posiłku oraz pomiędzy posiłkami, jako owocowy zastrzyk witamin i energii.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność 240 g

Cena:  ok. 8,5 zł

Dystrybutor: Victualia