Przejdź do treści

Karnawał wyprzedaży w Centrum Handlowym RONDO

Tagi:

Jeśli karnawał, to również wielkie wyprzedaże w Centrum Handlowym RONDO! Na początku stycznia w bydgoskiej galerii ruszyła zimowa wyprzedaż. Każdy, kto pragnie za niewielkie pieniądze podążać za aktualnymi trendami, powinien koniecznie odwiedzić sklepy zlokalizowane w RONDZIE jeszcze w tym miesiącu.

Początek roku to doskonała okazja do odświeżenia swojej garderoby podczas styczniowych wyprzedaży. Tylko teraz w Centrum Handlowym RONDO najnowsze kolekcje na sezon Jesień/Zima 2013-2014 można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Mohito, Cubus, Camaieu a może Wojas? To tylko niektóre z butików oferujących niezwykłe przeceny sięgające nawet 70%.

Gąszcz wyprzedaży w RONDZIE przyciągnie nie tylko fashionistki, ale również amatorów sportu czy też miłośników dobrej książki. Bogata oferta najemców galerii RONDO sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Fantastyczne obniżki czekają m.in.: w księgarni Matras, salonie jubilerskim ELIZA, w perfumerii SEPHORA czy u najemców sportowych Hi Mountain i Go Sport.

„Centrum Handlowe RONDO od zawsze na początku roku kusi swoich klientów wyjątkowymi rabatami. Tym razem atrakcyjne zniżki sięgają aż 70%. To doskonała okazja, aby kupić modne kolekcje po przystępnej cenie, dlatego zapraszamy do karnawałowego szaleństwa zakupów w RONDZIE!” mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Informacje o wybranych ofertach znajdziecie również na stronie internetowej: www.chrondo.pl oraz na profilu Centrum Handlowego RONDO na Facebook’u.