Przejdź do treści

Black Red White wśród najcenniejszych polskich marek!

Grupa Black Red White – producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – zajęła 201 miejsce w 12. edycji rankingu Polskie Przedsiębiorstwa Lista 2000 oraz 68 miejsce w podkategorii Ranking Eksporterów. Największa polska grupa meblowa została także wyróżniona w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2013. Zestawienia przygotowuje co roku, przy współpracy z ekspertami, redakcja dziennika „Rzeczpospolita”.

Lista 2000 to coroczny ranking największych polskich firm, organizowany przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”. Klasyfikowane są w nim najważniejsze – duże i średnie – polskie przedsiębiorstwa. Stanowi on przewodnik po polskiej przedsiębiorczości, a wyróżnione firmy odznaczają się wysokimi wskaźnikami ekonomicznymi, pomysłem na rozwój oraz międzynarodowymi ambicjami.

Dobrą kondycję Black Red White potwierdza Ranking Najcenniejszych Polskich Marek 2013 dziennika „Rzeczpospolita”, w którym wyróżniane są najdroższe, najsilniejsze i najbardziej znane brandy konsumenckie w 12 branżach.

Wysoka lokata Black Red White w ogólnopolskich rankingach jest dowodem stabilnej pozycji firmy wśród największych polskich przedsiębiorstw. Grupa meblowa na swój wizerunek pracuje już ponad 20 lat i wyróżnia się szeroką ofertą meblową dostępną w całej Polsce, wysoką jakością produktów i przystępnymi cenami. Firma działa także na rynkach zagranicznych – meble Black Red White dostępne są w ponad 40 krajach na całym świecie.