Przejdź do treści

Tracer Vanquish – prawdziwy wojownik

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, prezentuje nową mysz dla graczy – Tracer Vanquish. Myszka charakteryzuje się nowoczesnym designem, ergonomicznym kształtem oraz szerokimi możliwościami programowania ustawień i wyposażona została w optyczny sensor AVAGO 3050.

Tracer Vanquish to mysz zaprojektowana tak, by sprostać wymaganiom najbardziej zagorzałych graczy. Nowoczesny design, ergonomiczny kształt grzbietu oraz materiały wykorzystane do wykonania urządzenia dają poczucie pewności podczas użycia. Na spodzie gryzonia znajdują się trzy teflonowe ślizgacze ułatwiające wykonywanie ruchów na niemal każdej nawierzchni (pianka, drewno, szkło). Myszka została wyposażona w optyczny sensor AVAGO 3050, który zapewnia najwyższą precyzję sterowania i działa w rozdzielczości od 500 do 4000 DPI, natomiast informacje o zmianie położenia urządzenia odświeżane są w zakresach od 125/250/1000 Hz, co zapewnia dokładne odwzorowanie każdego ruchu. Łatwo dostępne przyciski znacznie ułatwiają kontrolę i szybkie przełączanie rozdzielczości między poszczególnymi poziomami (500/1000/1500/2000/4000 DPI) – każdy z poziomów oznaczony jest innym kolorem. Gryzoń podświetlany jest za pomocą diod LED a intensywność ich światła może być regulowana przez użytkownika. Mysz posiada łącznie 6 programowalnych przycisków, a specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy do indywidualnych potrzeb. Długi (1,8 m) i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, regulacja intensywności podświetlenia oraz szeroka paleta ustawień pozwalają poczuć się, jak gdyby myszka została zaprojektowana specjalnie dla nas, a nowoczesny design zachęca do długich rozgrywek przed monitorem komputera.

Mysz Tracer Vanquish jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 89 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

Długość przewodu (m)

1,8

Gwarancja (miesiące)

24

Liczba przycisków

6

Rozdzielczość CPI / DPI

500/1000/1500/2000/4000

Sensor

AVAGO 3050

Zgodność z systemami operacyjnymi

Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7, 8, 8.1

Złącze

USB

Częstotliwość próbkowania (Hz)

125-1000

Oprogramowanie

Sterownik dołączony do produktu

Technologia

przewodowa

Zmiana kolorów w różnych trybach DPI

Tak