Nowy Prezes Redcoon Polska

Tagi:

W dniu 16 grudnia 2013 roku na stanowisko Prezesa redcoon Polska sp. z o.o. został powołany Pan Paweł Kuźma, zastępując na tym stanowisku Panią Magdalenę Zomrowską. Nowy Prezes redcoon Polska pracuje w branży IT od 13 lat, w ostatnich latach był silnie związany z firmą Vobis Digital, gdzie także pełnił funkcję Prezesa.

logo redcoon jpgFirma redcoon powstała w 2003 roku, w Aschaffenburgu. Obecnie posiada swoje oddziały już w dziesięciu europejskich krajach. Polski oddział został utworzony w 2008 roku i od tego momentu rozwija się dynamicznie, wzmacniając swoją pozycję silnego gracza na rynku e‑commerce. Od 2011 roku sieć sklepów redcoon jest częścią grupy Media-Saturn-Holding. Dzięki wysokim standardom obsługi Klienta, dbałości o szeroki asortyment oraz niskim cenom, sklep redcoon szybko zajął wysokie miejsce wśród sklepów z elektroniką użytkową.

Celem firmy redcoon jest dążenie do perfekcji w przyjmowaniu i realizowaniu zamówień, optymalizacja Obsługi Klienta oraz dalsza ekspansja na rynki europejskie, a tym samym zapewnienie sobie pozycji jednego z wiodących sklepów online w Europie.

W tegorocznej edycji Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl, redcoon.pl uzyskał drugie miejsce w kategorii Elektronika i AGD.

 

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu