Przejdź do treści

Kamyk Zielony z nowym biurem sprzedaży i pozwoleniem na użytkowanie

Dolcan otworzył nowe biuro sprzedaży, na osiedlu mieszkań bezczynszowych na Białołęce. Jest to jednocześnie mieszkanie pokazowe. Klienci będą mogli przekonać się na własne oczy jak to jest mieszkać w mieszkaniu o atutach domku jednorodzinnego. Kamyk Zielony to także mieszkania dostępne w limitach programu MdM.

Osiedle Kamyk Zielony to ciekawe połączenie, pomiędzy mieszkaniem w bloku, a życiem w domku jednorodzinnym. Inwestycja wpisuje się w formułę mieszkań bezczynszowych – na osiedlach brak jest części wspólnych, nie ma więc konieczności płacenia comiesięcznego czynszu za zarządzenie i utrzymanie inwestycji. Dla właścicieli mieszkań oznaczacto oszczędności w wysokości nawet 500 zł miesięcznie.

Nowe biuro sprzedaży Dolcan, przy ul. Kamykowej, czynne jest w dni robocze, w godz. 9:00 do 18:00 oraz
w soboty od 9:00 do 14:00. Biuro to jednocześnie mieszkanie pokazowe z kominkiem, dzięki czemu klienci będą mogli załatwić wszystkie formalności w przyjemnej domowej atmosferze i przekonać się jak można zaaranżować mieszkanie, szczególnie jak zagospodarować mieszkania na piętrze z przynależnym poddaszem. Na miejscu jest także doradca kredytowy, który podpowie najlepsze rozwiązania w zakresie kredytowania zakupu nieruchomości.

Doszliśmy do wniosku, że połączenie dwóch funkcji – biura sprzedaży i mieszkania pokazowego będzie na tej inwestycji najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu łatwiej będzie wyjaśnić i pokazać  klientowi naszą koncepcję mieszkań bez czynszu oraz ich zalety.  Segment pokazowy to dokładne odwzorowanie podziału na dwa odrębne mieszkania i ich części przynależne.
W nowym biurze sprzedaży, podobnie jak w naszych pozostałych biurach, będzie można dowiedzieć się więcej o pozostałych inwestycjach będących w naszej ofercie
– podkreśla Anna Sitnik, dyrektor działu sprzedaży w firmie Dolcan.

Osiedle Kamyk Zielony to kameralna zabudowa bliźniacza i wolnostojąca – każdy z właścicieli mieszkań będzie miał zaledwie kilku sąsiadów. I część osiedla –łącznie 66 mieszkań o powierzchni od 59 do 112 mkw., ma już pozwolenie na użytkowanie. Część II osiedla, 17 segmentów w zabudowie bliźniaczej, zostanie oddana do użytku w II kwartale 2014 roku. Inwestycja jest atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Każde z mieszkań ma ogródek, który przeznaczyć można na rodzinny wypoczynek, a poddasza na dodatkowe pokoje. W każdym lokalu  jest możliwość aranżacji kominka, co daje dodatkowe ciepło i oszczędność, a także wyjątkową atmosferę, zarezerwowaną dotychczas dla właścicieli domków jednorodzinnych.

Ceny na gotowym już osiedlu mieszkań bezczynszowych Kamyk Zielony zaczynają się już od 5 560 zł/mkw. Z oferty mogą także skorzystać osoby chcące ubiegać się o rządową dopłatę do zakupu pierwszego mieszkania – 20 lokali mieści się w limitach przewidzianych dla Warszawy w programie MdM.

W dniach 11 i 12 stycznia w biurze sprzedaży na Kamyku Zielonym, a także na Koniku Polnym, odbędą się dni otwarte mieszkań bezczynszowych na Białołęce.

W tym czasie klienci będą mogli dowiedzieć się jak mieszkać z ogródkiem i kominkiem, a do tego bez czynszu. Na odwiedzających będzie także czekał doradca kredytowy, który odpowie na pytania osób zainteresowanych udziałem w programie MdM, lub kredytowaniem poza programem.