Przejdź do treści

Y510p – najnowszy sprzęt dla graczy od Lenovo

1 Lenovo Y510p, UltraBay

lenovoFirma Lenovo Polska ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego modelu notebooka dla graczy – Lenovo Y510p. Charakterystyczną funkcjonalnością sprzętu jest specjalna kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, twardy dysk, napęd DVD lub wentylator. Nowy sprzęt to następca cieszącego się ogromną popularnością wśród graczy modelu Y580.

Y510p — maksimum funkcji multimedialnych

Co sprawia, że Lenovo Y510p jest wyjątkowy? Potężną moc obliczeniową zapewnia najnowszy procesor czwartej generacji Intel® Core™ do poziomu i7. Jego zastosowanie gwarantuje doskonałą jakość grafiki. Ponadto standardowe wyposażenie to karta graficzna NVIDIA® GeForce® GT 755M 2 GB, którą można uzupełnić dzięki wykorzystaniu kieszeni Ultrabay o drugą kartę za pomocą technologii NVIDIA® SLI. Taki zestaw pozwoli uzyskać do 1,6 razy więcej klatek obrazu na sekundę.

Lenovo Y510p cechuje stalowa obudowa z ekranem o przekątnej 15,6”. Osłony głośników sprawiają wrażenie drapieżności i doskonale dopełniają się z wybitnymi możliwościami komponentów laptopa. Zastosowane w standardowo podświetlanej klawiatury AccuType ułatwia pisanie, a dwukolorowe czarno-czerwone klawisze umożliwiają pracę niezależnie od pory dnia. Port Always-On USB pozwala na ładowanie innych urządzeń np. telefonu, bez konieczności podłączania laptopa do sieci. 

Sterowanie nowym Y510p ułatwia inteligentny panel dotykowy, który pozwala na wykorzystanie nowego interfejsu systemu operacyjnego Windows 8. Panel umożliwia łatwe przewijanie, powiększanie i obracanie obrazu, zapewniając komfort w pracy z laptopem.

Szybki transfer danych i najwyższa jakość dźwięku

Łatwe i szybkie przenoszenie danych między laptopem a innymi urządzeniami jest możliwe dzięki interfejsowi USB 3.0. To rozwiązanie zapewnia nawet 10-krotnie wyższą prędkość transferu plików, błyskawiczne kopiowanie dużych plików multimedialnych oraz bezproblemowe połączenie urządzeń peryferyjnych oferujących funkcje audio i wideo. Możliwe jest też bezprzewodowe udostępnianie danych za pomocą opcjonalnej technologii Bluetooth®.

Dodatkowe niesamowite wrażenia w trakcie użytkowania Lenovo Y510p zapewniają zainstalowane głośniki Premium JBL®, które gwarantują wysoką jakość dźwięku w systemie Dolby® Home Theater® v4. 

Ceny i dostępność

Lenovo Y510p jest dostępny w Polsce w cenie od 2999 pln. Sprzęt jest dostępny za pośrednictwem partnerów handlowych Lenovo.