Przejdź do treści

Świąteczne zakupy Polaków – Nokaut.pl zdradza największe hity

1 Monika Ostapczuk, Nokaut.pl

nokautŚwięta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z porównywarki cen Nokaut.pl! Czekają na Ciebie miliony produktów, ogrom inspiracji, a na zakupach możesz zaoszczędzić nawet do 60%! E-sklepy zadbały o potrzeby Klientów – w tym gorącym przedświątecznym okresie liczba ofert najbardziej popularnych artykułów w serwisie Nokaut.pl zwiększyła się aż o 183 tys.! Jakie produkty najchętniej kupują Polacy? Zdradzamy największe hity tegorocznych świąt!

Listę podarunkowych bestsellerów otwierają zabawki dla dzieci – zainteresowanie artykułami z tej kategorii w listopadzie wzrosło czterokrotnie, a liczba ofert produktów w tym sektorze w serwisie Nokaut.pl zwiększyła się aż o 17%. Do najczęściej oglądanych towarów należą klocki, zabawki edukacyjne i drogowe, pojazdy samochodowe oraz kolejki i tory. Tegorocznym niekwestionowanym hitem okazały się jednak lalki.

Wśród najchętniej kupowanych prezentów dla mężczyzn prym wiodą zegarki. Ten odwieczny symbol elegancji i luksusu wyszukiwany był 10-krotnie częściej niż perfumy. A jest w czym wybierać – sprzedawcy internetowi zwiększyli liczbę ofert w tym segmencie aż o 10 tys.! Z kolei użytkownicy, poszukujący upominków dla kobiet, skupili swoją uwagę głównie na kategorii “Biżuteria”, z której najczęściej decydowali się na kolczyki. Ruch wzrósł także wśród zegarków damskich, bransoletek, pierścionków oraz  zapachów.

Kryzys nie zniechęcił Polaków, by inwestować w najdroższe upominki w postaci elektronicznych gadżetów. Największą popularność zdobyły m.in. telefony komórkowe, laptopy, drukarki oraz tablety. Dotychczasowi właściciele sprzętów elektronicznych mogą także liczyć na prezent w postaci akcesoriów.

W tym roku nie odnotowano większego zapotrzebowania na książki, co niestety potwierdza tendencję spadkową w polskim czytelnictwie. Chętniej natomiast Polacy grają w gry na konsole –  zainteresowanie kupnem produktów w tym sektorze wzrosło aż dwukrotnie, a ilość ofert dostępnych w e-sklepach zwiększyła się o 8%!

Specjaliści z Nokaut.pl przekonują, że warto zaplanować świąteczne zakupy dużo wcześniej: „Kupując w sieci jeszcze przed największym szałem zakupowym, mamy możliwość zaopatrzenia się w prezent taki, jakiego szukamy. Wybór towarów wciąż jest szeroki, a ceny konkurencyjne. Daje to nam także gwarancję trafnego wyboru prezentu i otrzymania przesyłki na czas. A kiedy tłumy szturmują sklepy, wpadając w wir zakupów, my możemy pozostać w domu i z zapakowanym prezentem spokojnie czekać do pierwszej gwiazdki” – podsumowuje Monika Ostapczuk, Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego Grupy Nokaut.

Nie wszystko jeszcze stracone! Bochoć święta zbliżają się wielkimi krokami, każdy z nas wciąż ma szansę na zakup idealnego prezentu, tuż przed największą gorączką świątecznych zakupów. Porównywarka cen Nokaut.pl służy pomocą!