Przejdź do treści

Sklep Pewex.pl już jest

Wczoraj w nocy został uruchomiony sklep internetowy Pewex.pl. Tym samym rozpoczęła się druga, zapowiadana wcześniej, faza reaktywacji Peweksu. Działający od czerwca do wczoraj retrosentymentalny serwis, który ma ponad 400 tysięcy fanów na Facebooku, jest nadal dostępny pod adresem retro.pewex.pl.

W sklepie są dwie główne kategorie Ona i On oraz dwie dodatkowe Zabawbki/Gadżety i Kultura. Podstawowy asortyment stanowią ubrania, buty, dodatki i akcesoria, a także kosmetyki i perfumy. Natomiast w dziale Kultura zgromadzone są książki, filmy, muzyka i audiobooki.

Pewex.pl oferuje zarówno produkty znanych, światowych marek jak i własne. Wśród tych ostatnich są koszulki, bluzy i dodatki. Wszystkie produkty sygnowane przez Pewex.pl zostały wyprodukowane w UE (w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii). Linia odzieży projektowanej i produkowanej dla Peweksu będzie stale powiększana.

Startowi sklepu towarzyszy kampania radiowa, ale główne działania reklamowe (internet i pozostałe media) planowane są po Nowym Roku. Każda osoba, która zapisze się do newsletteru Peweksu otrzyma bon ze zniżką na zakupy.