Przejdź do treści

Sharp z Androidem – „więcej niż smart”

W nowej akcji promocyjnej telewizorów Sharp można wygrać zestaw akcesoriów firmy Measy, które rozbudują TV o funkcje znane dotychczas wyłącznie ze smartfonów i tabletów. Wystarczy kupić jeden z modeli objętych promocją, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać kreatywne zdjęcie nowego telewizora marki Sharp.

Promocja pt. „WIĘCEJ NIŻ SMART” jest kierowana do osób, które planują zakup nowego telewizora. Szansę na wygraną ma każdy, kto kupi nowy telewizor marki Sharp i weźmie udział w konkursie, rejestrując się na stronie www.smart-cash.tv. Na szczęśliwych zwycięzców czekają zestawy złożone z najnowszego dongla Measy U4A i pilota Measy RC11.

Przystawka Measy U4A tworzy z telewizora multimedialne centrum, działające pod kontrolą systemu Android 4.2. Daje to dostęp do potężnej bazy aplikacji, portali społecznościowych, komunikatorów, programów biurowych, radia, telewizji i gier. Aby skorzystać  ze wszystkich dobrodziejstw sklepu Google Play na dużym ekranie, wystarczy podłączyć ją do wolnego portu HDMI.

Measy U4A posiada czterordzeniowy procesor, taktowany częstotliwością 1,6 GHz, oraz 1 GB pamięci RAM. Dzięki takiej specyfikacji, potrafi obsłużyć nawet najbardziej wymagające gry 3D. Film prezentujący możliwości można zobaczyć pod adresem youtu.be/9bZFLeIVk50.

Za wygodne korzystanie z platformy Android na telewizorze odpowiada Measy RC11. To pilot, mysz i klawiatura QWERTY w jednym. Model ten wyposażony jest w żyroskop, a z miniaturowym odbiornikiem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz. Przekłada się to na zasięg roboczy nawet do kilkunastu metrów.

Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie www.smart-cash.tv. Lista modeli telewizorów objętych promocją jest dostępna pod adresem bit.ly/Lista-modeli-TV-Sharp. Promocja potrwa do 15 stycznia 2014 r. Liczba nagród jest ograniczona.