Przejdź do treści

„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w sieci kin Helios z prezentem

1 Helios, Hobbit: Pustkowie Smauga, J.R.R. Tolkien

helios25 grudnia oczy wszystkich fanów dzieł J.R.R. Tolkiena będą skierowane wprost na ekrany kinowe. Tego dnia po raz pierwszy będzie można zobaczyć drugą część trylogii „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Sieć kin Helios ma dodatkową niespodziankę! Do każdego sprzedanego biletu na przedpremierowe seanse tego dnia doda unikalny, oryginalny plakat filmowy z jednym z głównych bohaterów – Legolasem!

Plakat jest wyjątkowym prezentem z wielu względów – przede wszystkim dlatego, że nie zostanie on wykorzystany do globalnej promocji filmu i nie będzie można go zdobyć w żaden inny sposób! Grafika w formacie B2 będzie cieszyć wyłącznie widzów sieci kin Helios, którzy wybiorą się do kin 25 grudnia! 

Hobbit: Pustkowie Smauga” to amerykańsko-nowozelandzki film przygodowy fantasy, druga część trylogii „Hobbit”, będącej ekranizacją powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J.R.R. Tolkiena. W Heliosie będzie można zobaczyć tę produkcję we wszystkich możliwych formatach: 2D oraz 3D w wersji oryginalnej z napisami bądź dubbingiem.

Terminy projekcji filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” oraz informacje na temat godzin seansów przedpremierowych w poszczególnych kinach sieci Helios dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy!