Przejdź do treści

Bombka z dedykacją od Centrum Handlowego NoVa Park

1 Joanna Bagińska, NoVa Park

nova parkW dniach 14-15 grudnia gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park nagradza klientów, którzy zrobią w centrum zakupy na kwotę minimum 70 złotych. Tym razem prezentem za zakupy będzie bombka z własną dedykacją, która z pewnością będzie wyjątkową ozdobą na każdym bożonarodzeniowym drzewku.

W ramach akcji „Zrób zakupy, odbierz bombkę” do rozdania jest 1400 bombek, na których dwie artystki obecne w NoVa Park odmalowywać będą na oczach klientów specjalne dedykacje. Aby dołączyć do grona 1400 szczęśliwców, którzy odbiorą prezent od Centrum Handlowego NoVa Park wystarczy:

  • zrobić zakupy w NoVa Park na kwotę minimum 70 złotych w czasie trwania akcji
  • zgłosić się z paragonem potwierdzającym zakup do Stoiska Śnieżynek.

„Grudzień to czas gwiazdkowych upominków, dlatego także Centrum Handlowe NoVa Park chce ofiarować swoim klientom prezenty, w podziękowaniu za liczne wizyty i zakupy w NoVa Park. Na 1400 osób czeka bombka z dedykacją. Znajdź się w tym gronie – zrób zakupy w naszym centrum i odbierz niespodziankę!” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Akcja „Zrób zakupy, odbierz bombkę” trwa w dniach 14-15 grudnia, w godzinach otwarcia NoVa Park. Regulamin Akcji dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl.