Przejdź do treści

Już dziś zarezerwuj mieszkanie w MdM

Rozważający zakup mieszkania w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych, już dziś mogą zarezerwować sobie wybrany lokal. Firma SAP-PROPERTY dla swoich klientów przygotowała specjalną ofertę.  Zanim ustawa wejdzie w życie klienci mogą bezpłatnie zarezerwować lokal w inwestycji Górczyńska 46.

Istotne jest to, że lokale w Górczyńskiej 46 są gotowe do odbioru, a zatem klienci mogą się do nich wprowadzić już po podpisaniu umowy przedwstępnej – Nasza inwestycja bardzo dobrze wpisuje się w założenia Mieszkania dla Młodych i wiele lokali kwalifikuje się do rządowej dopłaty. Nim przepisy wejdą w życie chcemy umożliwić klientom bezpłatną rezerwację lokalu do czasu rozpoczęcia procedury kredytowej. Stąd pomysł by na miesiąc klienci mogli sobie przysłowiowo zamówić mieszkanie, a w nowym roku ze spokojem wybrać sposób finansowania – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY. Lokal w tej inwestycji można nabyć już od 4968 zł brutto za m.kw.

Górczyńska 46 składa się ze 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Znaleźć w niej możemy mieszkania liczące od 2- do 5- pokoi. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. Sam budynek posiada kilka elementów, które wyróżniają tą inwestycję na tle jej podobnych. Przy Górczyńskiej 46 znajduje się ogrodzony teren zielony do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Ponadto na ostatniej kondygnacji budynku ulokowany został Klub Mieszkańca – specjalnie wydzielone duże pomieszczenie z tarasem widokowym na panoramę miasta, również tylko do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Dodatkowo w podziemiach inwestycji znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. Poszukujących mieszkania w programie MdM zainteresuje z pewnością fakt, iż na parterze Górczyńskiej 46 działają już żłobek i przedszkole z własnym placem zabaw.

Warto również przypomnieć, iż inwestycja jest objęta programem „mieszkanie na próbę”. Umożliwia on wynajęcie lokalu, a następnie nabycia go w momencie gdy sytuacja materialna klienta na to pozwoli. Rozwiązanie to jest korzystne dla wynajmującego, gdyż już dziś może wynegocjować kwotę za którą w przyszłości wykupi mieszkanie. W ramach programu deweloper przygotowuje obecnie czternaście mieszkań w standardzie pod klucz. Będą one miały urządzone łazienki, drzwi wewnętrzne, drewniane podłogi oraz meble kuchnie ze sprzętem AGD. W planach firmy jest aranżacja kolejnych szesnastu takich lokali.

Mieszkanie dla Młodych to kolejny po Rodzinie na Swoim rządowy program pomocowy, który ma umożliwić młodym ludziom zakup pierwszego M. Dzielił je rok przerwy, dlatego tuż przed wejściem w życie MdM program cieszy się sporym zainteresowaniem i wzbudza wiele emocji.