Przejdź do treści

Skorzystaj z fachowej pomocy przy przedświątecznym sprzątaniu

1 Kärcher WV 50 plus

Tak to się już utarło w społeczeństwie, że wraz z nadchodzącą Gwiazdką, rośnie w nas potrzeba gruntownego wysprzątania wszystkich zakątków domu. Odsuwamy kanapy, trzepiemy dywany, polerujemy różne powierzchnie, by wszystko lśniło, błyszczało i pachniało. Karcher myjka

Wszystkie te prace wykonujemy zwykle przy pomocy szmatki i środka czyszczącego, niszcząc przy okazji skórę dłoni i wysilając swoje siły ponad miarę. A można przecież użyć sprzętu, który nie tylko dokładnie wyczyści większość powierzchni, ale także je odkazi. W sklepie redcoon.pl jest urządzenie, które znacznie przyspieszy i ułatwi przedświąteczne porządki. To myjka Kärcher WV 50 plus. Pomoże Ci uporać się z zabrudzeniami w łazience, kuchni oraz odświeży i umyje wszystkie okna. Urządzenie jest bezprzewodowe, co jest niezwykle wygodne w przypadku czyszczenia szyb lub kabiny prysznicowej. Jedno pełne, trzygodzinne ładowanie wystarcza na 20 minut nieprzerwanej pracy. Dużym plusem urządzenia jest fakt, że nie pozostawia ono po sobie smug. Nic nie trzeba już polerować czy doczyszczać.

http://www.redcoon.pl/B459397-Kärcher-WV-50-plus-9537-5380_Czyszczenie-okien

Do odkurzania podłóg przyda się odkurzacz akumulatorowy AEG AG 943 Ergorapido, którym z powodzeniem oczyścisz parkiety, dywany i płytki. Urządzenie jest bardzo lekkie, dlatego świetnie sprawdza się przy czyszczeniu schodów. Wielką zaletą Ergorapido jest także odłączany odkurzacz ręczny, którym dokładnie wysprzątasz wszystkie trudnodostępne miejsca w domu oraz tapicerkę mebli.

Warto pomyśleć o tego typu „pomocach” podczas planowania prac porządkowych w domu. Na pewno znacznie skrócą one czas pracy, odciążą nasze mięśnie i pozostawią wnętrza czystymi i odświeżonymi. Będziemy wówczas mieli czas i energię, by cieszyć się tymi najpiękniejszymi świętami w roku.