Przejdź do treści

Plej poszerza zespół

1 Anna Adamczuk, Karolina Ostrowska, Plej

plejAgencja Plej zajmująca się zintegrowaną komunikacją marketingową poszerzyła zespół o trzy osoby. Od grudnia utworzono dwa nowe stanowiska: Account Directora, które zajęła Karolina Ostrowska oraz New Business Managera, które objęła Anna Rogowiecka. Dodatkowo dział Client Service wspiera Anna Adamczuk. 

Karolina Ostrowska z branżą marketingową związana jest od 17 lat. Podczas swojej pracy zawodowej realizowała projekty z zakresu BTL, CSR, field i event pracując w DEM’a Promotion Polska, PMPG S.A. Agencja Reklamowa Nano i Brand Support Sp. z o.o. W Plej zarządza zespołem odpowiedzialnym za obsługę klientów. 

Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Filologii Słowiańskiej na UW. Ukończyła także podyplomowe ogólno managerskie studia na wydziale zarządzania UW. Jej pasją jest fotografia, a ulubionym kierunkiem turystycznym Chorwacja, gdzie może wykorzystywać swoją znajomość języka chorwackiego.

Anna Rogowiecka od 10 lat pracuje jako New Business Manager przede wszystkim w branży marketingowej. Przez 8 lat związana była z Event Public Relations. Następnie zajmowała stanowiska menadżerskie w klubie Delite oraz w agencji Prowokator. W Plej odpowiada za pozyskiwanie nowych partnerów i klientów. 

– Nasze drogi krzyżowały się już wielokrotnie, natomiast potrzeba było czasu, aby się zeszły na dobre. Ja szukałam odpowiedzi na potrzeby klientów, Plej mi to gwarantuje w zakresie kreacji, eventów oraz marketingu internetowego – podkreśla Anna Rogowiecka. 

Rogowiecka to absolwentka psychologii społecznej na SWPS. Od dziecka związana jest z tańcem sportowym, kiedyś jako tancerka, aktualnie jako sędzia. Fanka sportowych emocji, przede wszystkim piłki nożnej i tenisa ziemnego. Mama pięcioletniej Poli i półrocznego Adasia. 

Anna Adamczuk w marketingu działa od dwóch lat. Poprzednio pracowała dla Havas Worldwide Warsaw jako Traffic Executive dla takich klientów jak m.in. Orange oraz Nutricia. W Plej jako Junior Account Executive zapewnia wsparcie dla działu Client Service w obsłudze klientów i realizacji projektów bieżących. Dodatkowo wspiera działy BTL oraz Eventów w zakresie trafficu prac. 

Adamczuk ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalizacją społeczna psychologia kliniczna. Interesuje się psychologią, muzyką, filmem. Po godzinach najchętniej czas spędza aktywnie.