Przejdź do treści

CBRE wybrana na zarządcę budynku Domaniewska 45 w Warszawie

1 ASD Real Estate, CBRE, Domaniewska 45, Iwona Małopolska

cbreCBRE, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, została wybrana na zarządcę budynku Domaniewska 45 w Warszawie.

Domaniewska 45 to kameralny budynek biurowy, który powstaje na warszawskim Mokotowie. Budynek będzie oferować ok. 10 000 m kw. powierzchni biurowej oraz ponad 150 miejsc parkingowych. Położenie budynku zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, a bliskość metra Wilanowska oraz stacji Szybkiej Kolei Miejskiej umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta. W zasięgu 6 minut drogi znajduje się także międzynarodowe lotnisko im. Fryderyka Chopina. Planowany termin oddania Domaniewskiej 45 do użycia to 1 kwartał 2014. Inwestorem projektu jest firma ASD Real Estate.

Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE, powiedziała:

„Domaniewska 45 to bardzo atrakcyjna lokalizacja biurowa w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Mokotowa. Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż klient docenił nasze bogate doświadczenie w efektywnym zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i powierzył nam to zadanie. Jesteśmy przekonani, że zarówno właściciel, jak i najemcy Domaniewskiej 45 będą usatysfakcjonowani ze świadczonych przez CBRE usług.”