Nowoczesny pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty

1 pokój odsłuchowy, redcoon

W grudniu tego roku zakończono modernizację pokoju odsłuchowego znajdującego się w siedzibie firmy redcoon Polska w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 393.

pokój odsłuchowyCzym się wyróżnia? Przede wszystkim  możliwością sprawdzenia wybranego sprzętu audio w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w domu. W ten sposób Klienci unikają różnicy dźwięku pomiędzy tym usłyszanym w studio a tym uzyskanym u siebie w mieszkaniu. Ponadto miła i przytulna atmosfera panująca w pokoju odsłuchowym pozwala się odprężyć i w pełni cieszyć odtwarzaną muzyką.

W kompleksie odsłuchowym firmy redcoon Polska można przetestować dowolnie wybrany produkt z kategorii Audio widocznej na stronie www.redcoon.pl. Jak to zrobić? Wystarczy wyszukać model urządzenia, które nas interesuje i napisać e-maila do doradcy (showroom@redcoon.pl). Należy w nim wyszczególnić produkty, które chcemy przetestować oraz datę, która najbardziej nam odpowiada. Po otrzymaniu wiadomości doradca ustosunkuje się do naszej prośby i skontaktuje się z nami, celem potwierdzenia daty odsłuchu. Ostatnią rzeczą, jaka nam zostaje, to udanie się na Fordońską 393 w umówionym terminie i rozpoczęcie testowania wymarzonego sprzętu grającego.

Na stałe w pokoju odsłuchowym zamontowany jest wysokiej jakości projektor Sony (Full HD) oraz wysokiej klasy router. W najbliższym czasie ma zakończyć się także konfigurowanie dysku sieciowego NAS marki Synology. Pozwoli on na sprawdzenie funkcjonalności sieciowych testowanego sprzętu.

Oprócz urządzeń instalowanych w pokoju na zamówienie Klienta, w ciągłej ekspozycji znaleźć tu można większość nowości rynkowych wiodących producentów sprzętu audio-video, takich jak Harman-Kardon, Onkyo, Denon, Yamaha, JBL, Klipsch, Wharfedale i wielu innych. Są to  marki najchętniej kupowane przez osoby ceniące sobie wysoką jakość dźwięku i polecane przez fachowców z branży muzycznej.

Jeśli więc chcesz poczuć się w swoim domu jak na  sali koncertowej lub w kinie, nie kupuj kota w worku. Umów się z naszym doradcą w pokoju odsłuchowym i wybierz sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Zapraszamy!

http://www.redcoon.pl/showroom

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu