Kolko pomoże wypromować „Pudełko na Gwarancje”

1 Kolko, Marta Sadluk, Pudełko na Gwarancje

kolkoSpecjalizująca się w obsłudze PR projektów technologicznych agencja Kolko rozpoczęła współpracę z producentem aplikacji mobilnej „Pudełko na Gwarancje”. Do głównych zadań agencji należeć będzie przygotowanie, a następnie realizacja długofalowej strategii komunikacji marki.

„Pudełko na Gwarancje” to bezpłatna aplikacja dostępna w przeglądarce oraz na smartfony z systemem iOS i Android, która pozwala na przechowywanie kopii dowodów zakupu (paragonów, faktur i gwarancji). Dzięki niej dokumenty potrzebne do zwrotu lub reklamacji produktu są zawsze pod ręką. Aplikacja poinformuje także użytkownika, gdy będzie mijał termin gwarancji któregoś z wprowadzonych do systemu produktów.

W ramach współpracy Kolko przygotuje kompleksowy plan komunikacji marki uwzględniający takie działania, jak media relations, komunikacja w mediach społecznościowych oraz dedykowane kampanie PR skierowane do liderów opinii.

Za obsługę projektu z ramienia agencji odpowiedzialna będzie Marta Sadluk. Umowa została podpisana na okres sześciu miesięcy. Do tej pory „Pudełko na Gwarancje” nie korzystało z usług agencji PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu