„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w kinach IMAX

1 Hobbit: Pustkowie Smauga, IMAX

imaxWielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku – „Hobbit: Pustkowie Smauga”! Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć wielkoformatowych kin IMAX przygotowała niespodziankę. Drugą część przygód dzielnej kompanii będzie można zobaczyć w 3D na gigantycznych ekranach IMAX podczas specjalnych, przedpremierowych pokazów już od 25 grudnia! Bilety można kupić już od dzisiaj, 6 grudnia, na www.cinema-city.pl, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX. Kup bilet i jako pierwszy wyrusz z Bilbem Bagginsem w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw.

Odwieczna walka dobra ze złem, oszałamiające sceny batalistyczne, doborowa obsada i fascynująca fabuła w mistrzowskiej wersji 3D – to wszystko czekać będzie na widzów kin IMAX na przedpremierowych pokazach „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Technologia wykorzystana w IMAX oraz największe ekrany w Polsce – mierzące aż 14 metrów wysokości i 24 metrów szerokości – zagwarantują widzom niesamowite emocje i niezapomniane wrażenia.

Wysoka jakość IMAX gwarantuje nieprawdopodobną jakość krystalicznie idealnego obrazu, dzięki której kinomaniacy mogą zobaczyć jeszcze więcej – o ponad 26% większy obraz niż w standardowym kinie. Widzowie będą pod wrażeniem również doskonałego nagłośnienia, które podkreśli realizm odtwarzanych scen. IMAX to niezwykłe kino – to fascynujące przeżycie, które naprawdę wciąga!

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” już od 25 grudnia na gigantycznych ekranach IMAX! Film będzie wyświetlany w wersji z napisami oraz dubbingiem. Godziny seansów 11:30 (dubbing), 14:45 (napisy), 18:00 (napisy) oraz 21:15 (napisy). Bilety można kupić już od 6 grudnia na www.cinema-city.pl, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX.

W regularnym repertuarze Cinema City oraz IMAX film „Hobbit: Pustkowie Smauga” będzie można oglądać od 27 grudnia.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu