Przejdź do treści

Strona www bez tajemnic. Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców

1 Anioł Biznesu, Fat ROI, Magdalena Daniluk, TNS OBOP

fat roiJuż 14 grudnia, o godzinie 10.00 odbędzie się w Warszawie otwarte szkolenie z zakresu budowania stron internetowych. Warsztat jest skierowany do osób prowadzących małe firmy, mikroprzedsiębiorców i freelancerów mających działalność gospodarczą. Szkolenie dofinansował Anioł Biznesu, a organizatorem jest Fat ROI.

Przeprowadzone przez TNS OBOP w 2011 roku badania pokazały, że polscy przedsiębiorcy sceptycznie podchodzą do wszelkiego rodzaju aktywności w sieci. Połowa (55 proc.) najmniejszych firm wciąż pozostaje poza internetem, często też firmy nie aktualizują swoich stron internetowych. Wskazywane przez ankietowanych powody to brak czasu (17 proc.), pieniędzy (16 proc.) i niechęć do angażowania się w tego typu aktywność (11 proc.).

Żeby zachęcić i zaktywizować właścicieli małych biznesów do obecności internecie Fat ROI proponuje szkolenie z zakresu samodzielnego budowania stron www. Celem ośmiogodzinnego spotkania jest pokazanie i przećwiczenie procesu tworzenia strony internetowej od podstaw. Dodatkowo będzie można samodzielnie nauczyć się, jak uruchomić własną reklamę w sieci (Google, Facebook) bez pomocy pośredników. Zdobycie tej wiedzy i umiejętności pozwoli małym firmom, na optymalizację kosztów dotarcia do nowych konsumentów/klientów przez internet.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Daniluk, współzałożycielka Fat ROI. Jej 13-letnie doświadczenie w branży interaktywnej jako specjalisty inżyniera oprogramowania i właścicielki agencji interaktywnej, będzie dobrym źródłem inspiracji. Zwłaszcza, że brała ona udział w ponad 300 projektach on-line. Pracowała m.in. dla takich marek jak MTV, Pepsi, T-Mobile, Heyah, FujiFilm, SsangYong, Volvo, L’Oréal, Warbud, Teatr Narodowy w Warszawie, Velvet, BPH TFI.

Pracując na własnym laptopie, uczestnicy krok po kroku zbudują swoją firmową stronę www. Wykorzystamy do tego komponenty stron oparte o mechanikę platformy WordPress – świetnej na start dla każdego biznesu. Moim celem jest przekazanie uczestnikom szkolenia także wiedzy z zakresu usability oraz podstaw planowania kampanii marketingowych w sieci  – wyjaśnia Magdalena Daniluk współzałożycielka Fat ROI.

Dzięki wsparciu Anioła Biznesu osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które zgłoszą swój udział w szkoleniu do 10 grudnia 2013 zapłacą za uczestnictwo jedynie 250 zł netto.

Ponadto, zarejestrowane osoby mogą przesłać dodatkowe pytania z zagadnień szczególnie ich interesujących przed szkoleniem. Zostaną one w programie wydarzenia. Zapytania można kierować na adres: headoftrainings@fatroi.com