Przejdź do treści

Mocny i niezawodny HUAWEI Ascend G700 już dostępny w Polsce

1 HUAWEI Ascend G700

huaweiHUAWEI wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon z rodziny Ascend – HUAWEI Ascend G700. Urządzenie zostało wyposażone w duży, czytelny wyświetlacz HD IPS o przekątnej 5 cali, intuicyjny interfejs HUAWEI – EMOTION UI, mocny czterordzeniowy procesor Quad-core 1.2 z 2GB pamięci operacyjnej oraz możliwość pobierania danych z sieci w technologii HSPA+ z prędkością aż 42Mbps.

Panoramiczna głębia szczegółów w jakości HD

Najnowszy smartfon to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają wydajnego narzędzia pracy, a także niezawodnego źródła rozrywki. Panoramiczny, 5-calowy ekran HUAWEI Ascend G700 pozwala na wyświetlanie zdjęć i filmów w doskonałej jakości HD zachowując wszystkie detale i głębię kolorów. Ascend G700 to także profesjonalny partner w podróży, lub na spotkaniach biznesowych – krystalicznie czysty obraz perfekcyjnie odda wszystkie detale wcześniej zapisanych prezentacji, wykresów czy tabel.

Szybkość i niezawodność

Ascend G700 to także szybki, czterordzeniowy procesor Quad-core 1.2GHz z 2GB pamięci operacyjnej RAM. To, w połączeniu z możliwością transferu danych w technologii HSPA+ z prędkością aż do 42Mbps sprawia, że najnowszy smartfon Huawei nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Zarówno w czasie oglądania filmów w jakości HD jak i korzystania z aplikacji 3D, użytkownicy mają pewność, że połączenie będzie płynne a wyświetlany obraz doskonałej jakości. HUAWEI Ascend G700 nie zawiedzie także podczas podróży – dzięki technologii Huawei Power Saving można mieć pewność, że nie zaskoczy nas nagłe rozładowanie baterii.

Intuicyjna obsługa – elegancki wygląd

Zamknięty w eleganckiej, niezwykle smukłej obudowie Ascend G700 został wyposażony w autorski interfejs użytkownika HUAWEI – EMOTION UI. To nowy standard w personalizacji urządzeń osobistych. Interfejs pozwala dostosować organizację i funkcje ekranu urządzenia do własnych potrzeb i stylu życia – wygląd menu, ikon i tapet można zmienić za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Zastosowane w EMOTION UI widżety nie tylko efektownie się prezentują, ułatwiają zarządzanie aplikacjami i folderami, ale też nadają smartfonom Huawei niepowtarzalny styl. Ascend G700 pracuje na systemie operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean.

Zachowaj wszystkie wspomnienia w jakości HD

Nowy Ascend został wyposażony w doskonały aparat o matrycy 8Mpix z funkcją auto-focus, dzięki której możliwe jest wykonywanie doskonałej jakości zdjęć nawet będąc w ruchu. Dzięki 8GB pamięci wewnętrznej użytkownicy nie muszą już martwić się, które ze zdjęć z ostatniego spotkania z przyjaciółmi czy wyjazdu na wakacje usunąć – pojemna pamięć wewnętrzna wystarczy, aby zachować najważniejsze wspomnienia. Nie muszą też rozstawać się z ulubioną muzyką – teraz zawsze mogą mieć ją przy sobie, niezależnie od ewentualnego, chwilowego braku dostępu do sieci.

Dostępność i cena

HUAWEI Ascend G700 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 999 PLN w ofercie sprzedaży poza operatorskiej, m.in. w salonach Komputronik, Sferis, Media-Markt, Saturn i X-com.

HUAWEI Ascend G700 – specyfikacja techniczna

 • Superszybka technologia  HSPA+ (21/42Mbps (pobieranie))
 • Wyświetlacz 5” HD  IPS
 • Procesor  4 x1.2GHz (quad-core CPU)
 • Aparat 8MPx, auto-focus, LED  + 1.3MPx
 • WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct support
 • Bluetooth 4.0, DLNA
 • GPS/A-GPS/Cyfrowy kompas
 • Czujniki: G-Sensor/światła/zbliżeniowy
 • System: Android 4.2 Jelly Bean + interfejs Huawei EMOTION UI
 • Pamięć  2GB RAM / 8 GB ROM (4GB dla użytkownika)
 • Bateria 2150mAh + Huawei Power Saving Technology