Przejdź do treści

Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym RONDO

1 Centrum Handlowe Rondo, Joanna Sawośko-Duda, Szlachetna Paczka

rondoCentrum Handlowe RONDO zaprasza na trzydniowe świętowanie Mikołajek! W dniach 6-8 grudnia w godzinach 13.00-18.00 na dzieci czekają m.in. warsztaty malowania bombek oraz tworzenia kartek świątecznych, a także pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych. Każdy z klientów RONDA będzie mógł również wesprzeć projekt „SZLACHETNA PACZKA”, wrzucając do specjalnej urny ulotkę promocyjną. A już 6 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się Casting na św. Mikołaja, podczas którego Jury wybierze osobę na stanowisko Mikołaja.

W Castingu na św. Mikołaja, który rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 16.00, weźmie udział 15 kandydatów, wyselekcjonowanych spośród zgłoszeń otrzymanych w ramach akcji „Poszukujemy Mikołaja”. Do zadań uczestników Castingu należeć będzie m.in. opowiedzenie bajki czy udział w scence sytuacyjnej. Predyspozycje kandydatów do pracy z dziećmi na stanowisku Mikołaja oceniać będzie Jury w składzie:

  • Marcin Krawczyk – znany aktor telewizyjny, teatralny i filmowy;
  • Marcel Krawczyk – 9-letni syn Marcina Krawczyka;
  • Joanna Sawośko-Duda – dyrektor Centrum Handlowego RONDO;
  • Igor Duda – 7-letni syn Joanny Sawośko-Duda.

Na zakończenie Castingu, Jury wybierze dwie osoby z najlepszymi wynikami i zaoferuje im odpowiednio pracę na stanowisku Mikołaja i Zastępcy Mikołaja.

Mikołajki to również początek akcji wspierającej projekt „SZLACHETNA PACZKA”. Centrum Handlowe RONDO zliczać będzie ulotki promocyjne, które klienci Centrum wrzucać będą do specjalnej urny, zlokalizowanej w centralnym punkcie RONDA. Każda ulotka to symboliczna złotówka przekazana na projekt „SZLACHETNA PACZKA”, wspierający najbardziej potrzebujące rodziny z Bydgoszczy.

W dniach 6-8 grudnia w godzinach 13.00-18.00 na najmłodszych klientów RONDA czekają również liczne warsztaty i animacje. Wśród mikołajkowych atrakcji są także: czytanie baśni i opowieści świątecznych m.in. przez znanego aktora Marcina Krawczyka czy gwiazdkowe konkursy z nagrodami.

„Najbliższy weekend w RONDZIE to moc atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych Klientów. Już w piątek poznamy zwycięzcę akcji ‘Poszukujemy Mikołaja’, a przez cały weekend nasi klienci będą mogli wesprzeć projekt ‘SZLACHETNA PACZKA’. Z kolei najmłodszym z pewnością przypadną do gustu liczne warsztaty i animacje. Zapraszam wszystkich do świętowania Mikołajek z Centrum Handlowym RONDO” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „Poszukujemy Mikołaja” objęło Radio Złote Przeboje Bydgoszcz, a Telewizja Polska S.A. Oddział w Bydgoszczy objęła projekt opieką medialną. Regulaminy akcji „Poszukujemy Mikołaja” oraz akcji wspierającej projekt „SZLACHETNA PACZKA” dostępne są na stronie internetowej www.chrondo.pl.