Przejdź do treści

Rozświetl swój dom na święta z redcoon.pl

1 KonstSmide, oświetlenie choinki, Similis, Sirius

Zwyczaj dekorowania drzewka bożonarodzeniowego sięga już XVII wieku, kiedy to choinki przystrajano małymi, woskowymi świeczkami. Miały one symbolizować gwiazdy na niebie, a największa z nich, umieszczana na czubku drzewka- była gwiazdą betlejemską.

Oświetlenie choinki zostało zrewolucjonizowane w momencie wynalezienia żarówki elektrycznej.

Po kilku latach rozpoczęto masową produkcję lampek choinkowych, które co roku są ozdobą drzewek w naszych domach.

W sklepie internetowym redcoon.pl dostępne jest oświetlenie dekoracyjne aż trzech znanych i cenionych marek: KonstSmide, Similis oraz Sirius.

http://www.redcoon.pl/c16011200-Oświetlenie-świąteczne

W ich ofercie znaleźć można klasyczne sznury lampek przypominających świeczki bądź małe bombki. Kolorystykę oświetlenia można dobrać dowolnie, w zależności od upodobań i koloru innych ozdób choinkowych. Coraz popularniejsze stają się lampki LED, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także zużywają mniej energii elektrycznej. Zazwyczaj są to niewielkie punkty świetlne przyczepione do przewodu zasilającego. W wielu modelach istnieje możliwość zmiany koloru emitowanego światła. W zależności od oznaczenia producenta, takie oświetlenie można stosować wewnątrz lub na zewnątrz domu. Lampki zewnętrzne pięknie prezentują się na drzewkach przed domem lub jako ozdoba dachu.

Lapki- świecznik

Oprócz klasycznych światełek choinkowych, można także znaleźć modele bardziej fantazyjne, jak na przykład podświetlane róże czy kompozycje kryształowych kwiatów i liści. Takie oświetlenie pięknie udekoruje i rozświetli choinkę lub okno, tworząc w domu cudowny, świąteczny nastrój.

Oświetlenie, które szczególnie podoba się dzieciom to podświetlane figurki. Wśród nich znajdują się na przykład renifery, białe niedźwiedzie, bałwanki i wiele innych kształtów, kojarzonych ze świętami. Takie lampki można postawić w dowolnie wybranym miejscu, a stają się one piękną ozdobą każdego pomieszczenia.

Lampki choinkowe są widocznym znakiem nadejścia Świąt Bożego Narodzenia. To one, zawieszone na choince, umieszczone na domu czy mrugające na drzewku za oknem, wprawiają domowników w świąteczny nastrój. Emitując miłe, łagodne światło otulają dom ciepłem, podkreślając wyjątkowy charakter tych zimowych świąt.