Przejdź do treści

UNIT4 Software Engineering klientem LEWIS PR

1 Krzysztof Chodkowski, LEWIS PR, Łukasz Kluj, UNIT4 Software Engineering

lewis prLEWIS PR rozpoczyna współpracę z firmą konsultingowo – wdrożeniową UNIT4 Software Engineering, działającą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Firma jest częścią działającej globalnie Grupy UNIT4.

Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji, relacje z mediami, doradztwo kreatywne, obsługę biura prasowego oraz zarządzanie kanałami w mediach społecznościowych.

Firma UNIT4 Software Engineering powstała w lipcu 2002 roku pod nazwą Pyton Management, a w 2007 roku weszła w skład grupy kapitałowej TETA. Pod obecną nazwą od 2011 roku świadczy usługi konsultingowo – wdrożeniowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. W skład portfolio produktowego UNIT4 SE wchodzą systemy z zakresu „miękkiego” HR ze szczególnym naciskiem na wsparcie takich procesów jak: zarządzanie kompetencjami, ocena pracownicza, edukacja i rozwój, zarządzanie wiedzą, rekrutacja i selekcja pracowników czy budowa systemów motywacyjnych. UNIT4 SE realizuje również projekty dedykowane we współpracy lub na zlecenie klientów.

„Innowacyjne rozwiązania informatyczne, które dostarczamy do organizacji cieszą się stale rosnącą popularnością nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Dlatego też efektywne wsparcie działań public relations jest dla UNIT4 Software Engineering jak i całej grupy UNIT4 jednym z fundamentalnych działań. Cieszymy się ze współpracy z polskim oddziałem LEWIS PR i jesteśmy pewni, że będzie ona owocna.” – mówi Patryk Kaput, Dyrektor Sprzedaży w firmie UNIT4 Software Engineering.

Umowa została zawarta na 5 miesięcy z możliwością przedłużenia. Projekt koordynuje Krzysztof Chodkowski.

„Branże oprogramowania HR oraz E-learningu są ważna dla LEWIS PR zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tym bardziej cieszymy się więc z możliwości współpracy z tak innowacyjnym i ciekawym klientem, jak UNIT4 Software Engineering” – dodaje Łukasz Kluj, Dyrektor Regionalny EE LEWIS PR.