Muzyczno-świąteczny weekend w Centrum Handlowym NoVa Park

1 III Gorzowski Zlot Gitarowy, Joanna Bagińska, NoVa Park

NoVaParkW dniach 30 listopada – 1 grudnia Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza na weekend z muzyką w świątecznym klimacie. Na Klientów gorzowskiego Centrum czekają m.in. świąteczne karaoke, konkursy taneczne czy specjalne oferty najemców NoVa Park, które pozwolą na zakup prezentów bożonarodzeniowych w atrakcyjnych cenach. Do gorzowskiego Centrum zawita także III Gorzowski Zlot Gitarowy, a jeden z uczestników spotkania wygra gitarę klasyczną, ufundowaną przez salon muzyczny Elvis.

Weekendowe atrakcje w NoVa Park rozpoczną się w sobotę o godzinie 13.30 od występu wokalnego solistki Adrii Shuder. W programie spotkania przewidziano także: występy grupy artystyczno-tanecznej „Mirage” i Studia Tańca „Fart” oraz świąteczne karaoke. Z kolei w niedzielę o godzinie 18.00 odbędzie się wielki finał Gorzowskiego Zlotu Gitarowego. Zespół muzyczny VABANK, posiadający wieloletnie doświadczenie sceniczne, zaakompaniuje wykonywany przez uczestników Zlotu utwór, a obecni w NoVa Park miłośnicy gitarowych brzmień mają szansę wygrać w konkursie gitarę klasyczną, ufundowaną przez salon muzyczny Elvis.

Muzycznemu świętowaniu towarzyszyć będą atrakcyjne oferty promocyjne najemców NoVa Park. Specjalne zniżki i rabaty dostępne będą m.in. w salonach Sephora, Organique, ECCO, CCC, Puma, Swiss czy Claire’s. Klienci NoVa Park będą mieć zatem doskonałą okazję do zakupu prezentów świątecznych w dużo niższych cenach.

„Najbliższy weekend w NoVa Park to nie lada gratka dla wielbicieli muzyki, w tym tej gitarowej, oraz wszystkich, którzy uwielbiają obdarowywać bliskie osoby świątecznymi upominkami. Słuchając w tle występów wokalnych i przyglądając się licznym występom tanecznym, każdy klient będzie mógł w dobrym nastroju wyruszyć na poszukiwania idealnych prezentów bożonarodzeniowych, wybierając spośród bogatej oferty najemców NoVa Park” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Sobotnia odsłona eventu odbywać się będzie w godzinach 13.00-18.00, z kolei niedzielne spotkanie potrwa w godzinach 14.00-19.00. W kolejne grudniowe weekendy na klientów NoVa Park również czekają magiczne atrakcje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu