Przejdź do treści

Odkryj miejsce wyjątkowe: Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

Niezwykłe sąsiedztwo, wszechobecna sztuka i szczypta Japonii. A do tego wszystkiego możliwość zakupu mieszkania wraz z projektem wykończenia i aranżacji wnętrz. To tylko kilka atrybutów luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec, którą będzie można poznać od środka 30 listopada, podczas Dnia Otwartego.

W sobotę, 30 listopada, w godzinach od 10.00 – 16.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty Sowiniec”, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza, na krakowskiej Woli Justowskiej. Podczas imprezy na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Zainteresowani będą mieli również szansę obejrzeć apartament pokazowy z przynależącym do niego japońskim ogrodem.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”? Deweloper przygotował specjalne atrakcje – projekt aranżacji wybranego mieszkania w inwestycji gratis oraz losowanie nagrody wśród gości – weekendowego pobytu w ekskluzywnym apartamencie nad jeziorem Czorsztyńskim! Warunkiem jest rezerwacja mieszkania w trakcie Dnia Otwartego. Na najmłodszych uczestników imprezy czekają warsztaty origami.

Przestrzeń na warunkach Klienta

„Apartamenty Sowiniec” to propozycja skierowana do ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca. – O tym, jak będą wykończone wnętrza luksusowych apartamentów nasi Klienci mogą zdecydować sami, a my zrealizujemy ten pomysł – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wawel Service. – W cenie apartamentu proponujemy projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrza i ogrodu według indywidulanego pomysłu nabywcy – dodaje.

Projekty aranżacji wnętrz, osoby kupujące mieszkanie w inwestycji „Apartamenty Sowiniec” otrzymają gratis, wraz z pełnym doradztwem i możliwością zamówienia wszelkich mebli i dodatków, w których doborze pomogą architekci InsideLab. – Wnętrza w inwestycji są przestronne i pozwalają na sporą swobodę w projektowaniu. Na życzenie Klientów możemy stworzyć tu różnorodne projekty: od prostych wnętrz balansujących pomiędzy minimalizmem a eko-designem, po nowoczesne, eleganckie projekty z elementami glamour  – mówi Wojciech Pleti z InsideLab.

Wawel Service – dla wymagających

Pełną kontrolę nad inwestycją przejęła firma Wawel Service. – Pod nowopowstałą marką „Wawel Service dla wymagających” realizujemy projekty, które wyróżniają się na rynku mieszkaniowym – tłumaczy Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. – Inwestycje, które proponujemy Klientom powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, współpracę ze sprawdzonymi partnerami oraz wielką pasję: chcemy tworzyć wnętrza, w których można poczuć się wyjątkowo – dodaje.

„Apartamenty Sowiniec” to bez wątpienia miejsce, w którym można się tak poczuć. W każdym domu znajdują się jedno i dwupoziomowe mieszkania o metrażach od 60 do 200 m2. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkową kondygnacją w przyziemiu oraz własny ogród japoński. Apartamenty na piętrze posiadają drugą kondygnację –  poddasze z przeszkleniami i tarasem.

Deweloper zadbał o sprawną i bezkolizyjną komunikację wewnątrz osiedla oraz o dobry dojazd. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. W podziemiu znajdą się miejsca parkingowe i garaże, przewidziano również miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Wspólne tereny zielone zostaną zaprojektowane przez profesjonalnego architekta krajobrazu i pielęgnowane przez ogrodnika.

Skoro, jak twierdzi deweloper – warto odkryć wyjątkowy klimat tego miejsca osobiście –  Dzień Otwarty 30 listopada br. stwarza ku temu najlepszą okazję!

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

  • 30 listopada 2013 r., godz. 10.00 – 16.00
  • Kraków, Wola Justowska, ul. Wiosenna 6M/1