Przejdź do treści

Trzymaj się ciepło i … pomagaj

1 Andrzej Jackiewicz, CHI Polska, coffeeheaven, COSTA by coffeeheaven, Fundacja „Dr Clown”

chiTegoroczna zima minie nam pod hasłem „Trzymaj się ciepło!”. Już 22 listopada w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven wystartuje wyjątkowa akcja charytatywna. Cały zysk ze sprzedaży 50 000 świątecznych ozdób pierniczkowych dostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która pomaga chorym dzieciakom w całej Polsce.

Zima to piękny czas. Coraz dłuższe wieczory sprzyjają chwilom spędzanym z bliskimi. Rozmawiamy, odpoczywamy, dzielimy się radością i ciepłem. A w tym roku będziemy także pomagać!

W piątek 22 listopada 2013 roku do wszystkich kawiarni coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven w całej Polsce trafi niemal 50 000 uroczych ozdób pierniczkowych! Gwiazdki, choinki i ciasteczkowe ludki – każde za jedyne 1,50zł za sztukę. Dodatkowo, w wybranych kawiarniach na Gości czekać będą wyjątkowe kąciki artystyczne, w których można dać się ponieść wyobraźni i sprawić, by ozdoba pierniczkowa nabrała niepowtarzalnego charakteru. Dzielmy się radością!

Cały zysk ze sprzedaży ozdób pierniczkowych zostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która wspiera i rozwesela chore dzieci w szpitalach w całej Polsce. Wolontariusze w kolorowych strojach i z założonymi charakterystycznymi czerwonymi noskami każdego dnia prowadzą terapię śmiechem. Likwidują stres i napięcia spowodowane nietypową i trudną sytuacją chorych dzieci. „Doktorów Clownów” i wolontariuszy jest w tym momencie aż 900! Pomagają w 40 szpitalach, odwiedzając 10 000 małych przyjaciół tygodniowo. Rozdają czerwone noski, które w fantastyczny sposób mobilizują do walki z chorobą.

„Tej zimy trzymamy się ciepło i pomagamy. Zachęcam wszystkich naszych Gości do kupna ozdób pierniczkowych. Jedna kosztuje zaledwie 1,50 zł, można ją dodatkowo udekorować, a następnie wręczyć komuś ważnemu. Będzie to prezent wyjątkowy, ponieważ cały zysk ze sprzedaży ozdób przekażemy Fundacji „Dr Clown”. To taki mały gest, a może wywołać wiele radości na twarzach podopiecznych Fundacji” – mówi Andrzej Jackiewicz, prezes CHI Polska.

Zima też może być czarująca i ciepła!

Patroni medialni Akcji:

SlowLife Food a& Garden, Superstacja, MakeLifeEasier.pl, MakeCookingEasier.pl, Twój Wrocław, Nasze Miasto, naszemiasto.pl, W podróży, Soul Kids, Laif, Cytrynowo.pl, KobietaMag.pl, ZiołowyZakatek.com.pl, MaturaToBzdura.tv, StudentNews.pl, Rock Alone, e!stilo, Cogito.pl, JestKultura.pl, Palce Lizać