Przejdź do treści

Ekipa serialu „Ranczo” w Cuprum Arena

Robisz zakupy, przychodzisz do galerii, poznajesz „smaczki” PRL-u i dodatkowo masz okazję wygrać…  dzień na planie kultowego serialu! Wszystko za sprawą aktorów „Rancza”, których wizyta zwieńczy wystawę „Poczuj czar PRL-u”.

Bogdan Kalus, czyli Tadeusz Hadziuk, Sylwester Maciejewski, wcielający się w rolę Solejuka, Wojciech Wysocki – serialowy doktor Mieczysław Wezół oraz Olga Beata Kowalska, czyli doktorowa Wezółowa. To właśnie ci aktorzy wystąpią już w najbliższą niedzielę specjalnie dla KlientówGalerii Cuprum Arena w dwuaktowym przedstawieniu, zatytułowanym „Smak Mamrota”. Oprócz samego spektaklu, na odwiedzających czeka spotkanie z aktorami, będzie czas na autografy oraz wspólne zdjęcia. To nie koniec atrakcji. – Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd razem z osobą towarzyszącą na plan zdjęciowy serialu „Ranczo”.  Pierwszym etapem zabawy jest zrobienie zakupów za minimum 50 zł oraz rejestracja paragonu w zaaranżowanym punkcie. Osoby, które zakwalifikują się do kolejnej rundy będą miały szansę wykazać się wiedzą zarówno dotyczącą samego serialu, jak i całego okresu PRL.  Zabawa podzielona będzie na kilka etapów i trwać będzie w godz. 13.00 – 17.00. O szczegółach na bieżąco informował będzie konferansjer – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Ekipa serialu „Ranczo” pojawi się w Cuprum Arena w niedzielę, 24 listopada, jednak cały zbliżający się weekend obfitował będzie w atrakcje. W godz. od 13.00 do 18.00 wszyscy chętni będą mogli stworzyć odzieżową tematyczną stylizację, w specjalnie przygotowanej przebieralni PRL. Na najmłodszych natomiast czeka kącik z konkursami i grami edukacyjnymi.

Wystawa pod hasłem „Poczuj czar PRL-u” trwająca od blisko dwóch tygodni, zakończy się w niedzielę, 24 listopada. Pozostało więc jeszcze tylko kilka dni, by zobaczyć, dotknąć, posłuchać oraz na własnej skórze poczuć osobliwy klimat okresu, który w dalszym ciągu ciekawi oraz budzi emocje. Centralnym punktem wystawy jest otwarta makieta mieszkania rodem z PRL-u w skali 1:1, składająca się z pokoju dziennego, dziecięcego, warsztatu majsterkowicza oraz kuchni. Dla wielbicieli aut w wersji retro oraz wszystkich młodych ludzi, którzy są ciekawi jakimi samochodami poruszali się ich rodzice, przygotowana została ekspozycja odrestaurowanych pojazdów z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Ponadto, przez cały okres trwania wystawy, w godz. 10.00 – 20.00, czynny jest Sklep PRL. Za ladą na Klientów czeka Pani Sklepowa, na półkach natomiast produkty, nieodzownie kojarzące się z tamtym okresem: oranżadka w proszku, klej „Guma Arabska”, proszek IXI i wiele innych. Aby otrzymać PRL-owski gadżet od Pani Sklepowej, wystarczy zrobić zakupy w Cuprum Arena za kwotę minimum 50 zł i na podstawie otrzymanej Kartki PRL odebrać jeden z ponad 1000 oferowanych produktów. Im wyższa wartość zakupów w punktach handlowych Cuprum Arena, tym atrakcyjniejszy „towar” można wybrać.