Przejdź do treści

AutoPilot – przyjazna nawigacja, nowe mapy

1 AutoPilot, Emapa, MapFactor

emapaPopularny program do nawigacji, autorstwa czeskiej firmy MapFactor, do którego łódzka spółka Emapa dostarcza dane mapowe, właśnie pojawił się na rynku w nowej, uaktualnionej wersji. Ostatnia, 13. wersja programu wyposażona została w mapę Polski z września 2013.

Najnowsze dane mapowe (MapSet Polska) znacznie odbiegają od zawartej dotychczas w programie mapie Polski z grudnia 2012 roku. W porównaniu z poprzednią edycją programu AutoPilot, przybyło prawie 10tyś km dróg, 36 nowych planów miejscowości, 221 miejscowości oraz ponad 4000 punktów użyteczności publicznej (POI). Znacznie wzrosła liczba punktów adresowych, bo aż o ponad 130 tyś i sięgnęła już niebagatelnej liczby 2,4 mln. Najnowsze dane mapowe, każdy użytkownik urządzeń wyposażonych w systemy Windows CE, Windows Mobile oraz Pocket PC może przez 7 dni testować bezpłatnie pobierając demo programu ze strony internetowej http://www.autopilot.pl/demo/.

AutoPilot to przyjazny program do nawigacji dla ceniących prostotę i elegancję tradycjonalistów, korzystających z urządzeń typu Pocket PC oraz PND. Jest to aplikacja stworzona z myślą o użytkowniku – prosta w obsłudze, funkcjonalna, a zarazem wyposażona w jedną z najpopularniejszych na rynku nawigacji mapę Polski. AutoPilot kierowany jest przede wszystkim do użytkowników indywidualnych nawigacji. Jednak ze względu na zawartą domyślnie w programie opcję Truck stanowi także w pełni wystarczające narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Program występuję również w 2 wersjach wyposażonych w mapę Europy od cenionego dostawy, firmy TomTom: AutoPilot Europa oraz AutoPilot Europa Truck (zawierający utrudnienia dla pojazdów ciężarowych podróżujących po krajach europejskich).

Od listopada produkt w najnowsze wersji dostępny jest w sprzedaży na: www.autopilot.pl/sklep/.