Auto Moto Zima

1 Auto Moto Zima, Blue City, Cardinall Event, Citroën C4 Picasso, Peugeot 308, Skoda Rapid Spaceback

blue-cityKto nie może doczekać się zimowych warunków, by wypróbować motoryzacyjne cacka na polskich drogach, powinien zajrzeć najpierw do Blue City na imprezę AUTO MOTO ZIMA w dniach 21–24 listopada. Organizator, firma Cardinall Event zapowiada sensacyjne premiery samochodów wszystkich liczących się marek.

To będzie prawdziwy festiwal motoryzacyjnych nowości. Swoją premierę będzie miała m.in. Skoda Rapid Spaceback.Francuski koncern Peugeot Polska, Oddział w Warszawie pokaże Peugeota 308 o niezwykle atrakcyjnej stylistyce. Bagażnik o pojemności 420 dm3 stanowi rekord w tym segmencie. To model idealny na zimowy urlop. Firmowy salon importera Citroëna przedstawi model C4 Picasso. Jego nietypowa stylistyka wzbudza często kontrowersje, ale dzięki fantastycznemu zawieszeniu ten nowy model Citroëna staje się przyjazny dla kierowcy.

Jeden z najbardziej znanych dilerów – Odyssey zaprezentuje długo oczekiwane nowości Nissana Note i Mazdę 3. Firma Auto Skaczkowski zaprezentuje nowego Jeepa i cieszący się ogromnym powodzeniem model Suzuki SX4.

Miłośnicy Toyoty będą mieli okazję obejrzeć najnowszy model Auris Touring Sports – wszechstronność i wyjątkowo piękna linia boczna zachwyci każdego. Warto dodać, że jako pierwsze auto w swoim segmencie jest dostępne w wersji z napędem hybrydowym.

Salon Auto GT pokaże jak zwykle najnowsze modele marki Hyundai i Mitsubishi Outlander oraz ASX. Największym powodzeniem wśród klientów ciszy się najnowszy model Hyundai ix35, który jest syntezą nieskazitelnego, nowatorskiego wzornictwa. Sylwetka łącząca miękkie krągłości i precyzyjne kontury od nowa definiuje sportową sprawność i szlachetną aerodynamikę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu