Maria del Peso obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji Grupy GEFCO

Maria del Peso dołączyła do Grupy GEFCO, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji Grupy.

Zadaniem Marii del Peso będzie opracowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, odzwierciedlającej nowe globalne ambicje GEFCO. Jest to odpowiedź na potrzeby, wynikające z przyspieszonego rozwoju geograficznego Grupy oraz postępującego zróżnicowania jej oferty.

— Cieszę się, że mogę dołączyć do Grupy GEFCO, w kluczowym momencie jej rozwoju. GEFCO dysponuje wyjątkowymi atutami – niezwykle profesjonalnymi zespołami i siecią oddziałów na całym świecie. Dzięki temu zajmuje pozycję lidera w zarządzaniu łańcuchem dostaw swoich klientów, wymagających coraz większej szybkości, płynności i niezawodności usług – mówi Maria del Peso.

W latach 2007-2013, Maria del Peso pełniła funkcję Wiceprezes ds. Komunikacji w Grupie Thales. Była odpowiedzialna między innymi za komunikację pionu Systemów Obronności i Bezpieczeństwa C41.

Rozpoczęła karierę w 1995 r., pracując dla grupy Veolia Environment. Przez sześć lat zajmowała różne stanowiska – w dziale zasobów ludzkich, dziale prawnym, a potem w dziale komunikacji, zarówno we Francji, jak i za granicą. W latach 2005-2007 pełniła funkcję Dyrektor ds. PR i Prasy w Samsung Electronics France.

Ukończyła Wyższą Szkołę Handlową (HEC) w 1993 r., posiada również dyplomy Collège d’Europe oraz CEMS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu