Przejdź do treści

GIGABYTE Radeon R9 270 OC z chłodzeniem Windforce 2X

1 GIGABYTE Radeon R9 270 OC, Windforce 2X

gigabyteGIGABYTE, wiodący producent płyt głównych oraz akcesoriów dla graczy, rozszerzył portfolio kart graficznych o nowy model bazujący na układzie AMD Radeon R9 270 – GV-R927OC-2GD. Produkt ten zbudowany jest w oparciu o architekturę GCN, która gwarantuje wysoką wydajność oraz zgodność z najnowszymi technologiami i standardami. Ponadto GV-R927OC-2GD wyróżnia się fabrycznym overclockingiem (975 MHz w trybie boost) oraz rewelacyjnym systemem chłodzenia WINDFORCE 2X. Niewątpliwym atutem najnowszego produktu GIGABYTE jest również atrakcyjna cena, która została ustalona na poziomie 719 złotych brutto dla użytkownika końcowego. Dzięki temu GV-R927OC-2GD jest jedną z ciekawszych propozycji dla osób szukających wydajnej a przy tym niedrogiej karty graficznej.

System chłodzenia WINDFORCE 2X

GV-R927OC-2GD wykorzystuje system chłodzenia WINDFORCE 2X, który składa się z dwóch wentylatorów o średnicy 100mm, solidnego radiatora oraz miedzianych ciepłowodów. Innowacyjna konstrukcja oprócz doskonałego odprowadzania ciepła z karty graficznej zapewnia również wsparcie dla technologii minimalizującej turbulencje. Dzięki temu możliwe jest zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza wewnątrz obudowy komputera.

OC GURU II – podkręcanie bez limitów

Za pomocą dołączonej aplikacji GIGABYTE OC GURU II użytkownicy mogą monitorować i zmieniać zegary rdzenia i pamięci, prędkość obrotową wentylatorów, napięcia oraz ustawiać zadaną moc. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Akceleracja APP

Technologia AMD APP oferuje niesamowite możliwości przyśpieszenia pracy wielu aplikacji oraz poprawy jakości zdjęć i wideo, w tym korekcję koloru, wyostrzanie obrazu, stabilizację obrazu oraz usuwanie szumów. App w połączeniu z potencjałem architektury GCN gwarantuje pełną optymalizację pracy z wieloma programami wykorzystywanymi na co dzień.