ADATA będzie uczestniczyć w Accelerating Innovation Summit 2013

1 Accelerating Innovation Summit, ADATA, AIS 2013, SX1000L

adataADATA™ Technology zapowiedziała obecność na szóstej edycji corocznej imprezy Accelerating Innovation Summit (AIS 2013), gdzie wystąpi jako złoty sponsor. Odpowiadając na ostatnie wymagania producentów i rynku, ADATA zaprezentuje dwa potężne dyski półprzewodnikowe: SX1000L przeznaczony dla serwerów oraz całkowitą nowość w postaci dysku SSD z interfejsem PCIe. Architekci systemów i organizacje funkcjonujące w obecnych warunkach biznesowych spotykają się z rosnącym zapotrzebowaniem na pojemność i szybkość przetwarzania danych. Profesjonalne rozwiązania magazynowe ADATA zapewniają taką funkcjonalność, gdyż są zaprojektowanie do obsługi aplikacji serwerowych i przeznaczone dla integratorów systemów, pozwalając na efektywne zarządzanie polityką magazynową danych w IT.

2 Accelerating Innovation Summit, ADATA, AIS 2013, SX1000LSX1000L to serwerowy dysk SSD o formacie 2,5” i ze złączem SATA 6 Gb/sek. Przy jego projektowaniu przewidziano bezpieczny margines rezerwowych bloków pamięci i wysoką wydajność kompresji danych. Dzięki temu, że większość danych w środowiskach profesjonalnych jest podatnych na kompresowanie, SX1000L zapewnia zrównoważoną wydajność i ponadprzeciętną trwałość i niezawodność. Sekwencyjny odczyt osiąga w tym dysku 550 MB/sekundę, a sekwencyjny zapis aż 500 MB/sek., przy wartości IOPS 75 tys. i 45 tys. (odpowiednio odczyt, zapis przy blokach danych maksymalnie 4 kB).

Dysk SSD ADATA, bazujący na interfejsie PCIe, będzie dostępny w standardzie nowej generacji M.2, jak również 2,5”, oferując piorunującą wydajność, nawet 3 razy większą niż standard SATA 6 Gb/sek. Takie prędkości udało się osiągnąć bez poświęcania niezawodności czy pojemności urządzenia. Będzie ono dostępne nawet w wersji mieszczącej 2 terabajty danych. PCIe SSD firmy ADATA oferuje m.in. AHCI i NVM oraz korekcję błędów z LDPC i możliwość użycia funkcji sprzętowego szyfrowania danych. Zastosowany tu wiodący układ SoC, jest wyjątkowy ze względu na swą niezrównaną wydajność, stabilność i nowatorstwo na rynku.

AIS 2013 będzie gościło szerokie gremium ekspertów i wiodących producentów na czele z firmą ADATA, kolejny raz demonstrującą pozycję światowego lidera w implementacji pamięci NAND Flash w rozwiązaniach służących do magazynowania danych. W celu zdobycia dalszych informacji, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia budki firmy ADATA – nr 13, podczas tegorocznych targów Accelerating Innovation Summit 2013.