Przejdź do treści

Rafał Siewicz w zespole Avnet

1 Avnet, IBM Global Training Provider, Małgorzata Baranowska, Rafał Siewicz

avnetAvnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, a od lipca 2013r. także dostawca autoryzowanych szkoleń IBM (status IBM Global Training Provider) powiększył zespół Specjalistów Produktowych IBM o osobę Rafała Siewicza, który objął nowo utworzone stanowisko IBM Training Manager.

Rafał Siewicz ma wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w zakresie szeroko rozumianej edukacji na rynku IT. Przed przyjściem do Avnet przez 3 lata pracował w IBM Polska (dział STG Lab Services and Training) jako Specjalista ds. sprzedaży szkoleń technicznych (hardware) IBM. Odpowiadał tam przede wszystkim za sprzedaż oraz organizację szkoleń i warsztatów, a także za wsparcie działań na rzecz edukacji Partnerów Handlowych IBM. Wcześniej przez 7 lat był zatrudniony w firmie 10110.biz Sp. z o.o., świadczącej profesjonalne usługi szkoleniowe w zakresie technologii informatycznych i elektrotechnicznych, ostatnio na stanowisku managera.

W Avnet Rafał Siewicz ma za zadanie rozwininięcie sprzedaży szkoleń IBM w ramach posiadanej przez firmę autoryzacji IBM Global Training Provider. Do jego obowiązków należy dotarcie do Partnerów Handlowych i Klientów Końcowych z ofertą szkoleń, przygotowywanie wycen, organizacja szkoleń, wsparcie działań promocyjnych w zakresie edukacji IBM. Pracę na stanowisku IBM Training Manager traktuje jako kolejne wyzwanie zawodowe i możliwość sprawdzenia swoich sił u dystrybutora.

Rafał Siewicz będzie raportował do Andrzeja Bugowskiego, IBM Sales Managera w zespole Specjalistów Produktowych IBM.

Małgorzata Baranowska, Sales Director IBM Business Unit mówi, iż: „Rafał Siewicz będzie miał w Avnet możliwość wykorzystania swojego doświadczenia i potencjału. Życzę mu wielu sukcesów i dużej frajdy z pracy. Trafił do bardzo zgranej ekipy i mam nadzieję, że znajdzie w niej wsparcie i pole do współpracy. Trzymam kciuki!”.

Rafał Siewicz ma wykształcenie wyższe (studiował archelogię na Uniwersytecie Warszawskim). Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, historią, kulturą i sportem (z naciskiem na koszykówkę i piłkę nożną).