Przejdź do treści

Nowe tablety TB Touch aqua zachwycają ceną i intensywnymi kolorami

1 TB Touch
Tagi:

W listopadzie tego roku do oferty sklepu redcoon.pl weszły nowe modele tabletów marki TB Touch. Ta debiutująca na polskim rynku marka wprowadza powiew świeżości do lekko zastałego segmentu tanich i wydajnych „dachówek”. Ich różowe i niebieskie obudowy zachwycają intensywnymi, nasyconymi kolorami, wyróżniając się z biało-czarnego tłumu popularnych marek. 

TbTouch różowo-czarny frontemOśmiocalowy, pojemnościowy wyświetlacz wykonany w technologii TFT HD o rozdzielczości 1024×768 px nie męczy wzroku i jest bardzo czytelny.  Procesor oparto o wydajne cztery rdzenie Cortex A9 taktowane zegarem 1,2GHz. Towarzyszy im – również czterordzeniowy – układ graficzny GC1000. Taki duet w połączeniu z aż 1GB pamięci operacyjnej RAM gwarantuje płynną i komfortową pracę na co dzień.  Użytkowanie tabletu aqua przebiega sprawnie, aplikacje nie „wieszają się”, a ładowanie obrazów czy stron internetowych jest naprawdę szybkie. Wbudowane 8 GB pamięci zapewnia duży zapas wolnej przestrzeni na przechowywanie zdjęć czy ulubionych aplikacji.

TbTouch różowyW tablecie zainstalowano najpopularniejszy system operacyjny stosowany w tego typu urządzeniach- Android. W modelu aqua znajduje się Android 4.1.1 Jelly Bean, który wyposażony został w wiele nowych funkcjonalności. Unikalnym elementem jest zastosowana bateria rodem z tabletów z wyższej półki: Litowo-polimerowa. Jest ona niezwykle wytrzymała i pozwala na wiele godzin pracy, bez konieczności podłączania się do źródła prądu. Tablet wyposażono w moduł WiFi, dzięki któremu można bezprzewodowo łączyć się z siecią. Do innych, przydatnych interfejsów należy zaliczyć także microUSB, mini HDMI, gniazdo słuchawkowe oraz wbudowany czytnik kart microSD.

Dwie kamerki, jedna z przodu (0,3 MPix) i jedna z tyłu (2,0 MPix), pozwalają na przykład na wykonywanie dobrych autoportretów na portale społecznościowe lub prowadzenie wideokonferencji za pomocą programu Skype. A w wolnej chwili? Urządzenie obsługuje typowe formaty pakietów biurowych (tekstowe,, PDF oraz e-booki), audio oraz video (w tym HD+ ), typowe pliki graficzne oraz inne, dla których wsparcie można z łatwością pobrać z aplikacji Sklep Play.

Jednak jedną z największych zalet tego tabletu jest jego… cena. Ośmiocalowy sprzęt, z niezłym wyposażeniem, szybkim procesorem i dobrą grafiką będzie można kupić w sklepie redcoon.pl za jedyne 399 zł brutto. Pozwala to zaopatrzyć się w naprawdę dobry tablet w cenie najniższej klasy smartfona.  Zyskujemy nie tylko duży wyświetlacz, czytnik e-booków, dwie kamerki i pamięć o dużej pojemności ale także najmodniejszy design – kolory, których wszyscy będą nam zazdrościć.

http://www.redcoon.pl/b7365-TB-Touch