Przejdź do treści

Public Dialog z nowym klientem z branży e-commerce

1 Agata Bittner, Finmarket, Karolina Partyka, Public Dialog

public dialogPublic Dialog rozpoczyna obsługę PR serwisu Finmarket – największej na polskim rynku platformy do porównywania cen produktów i usług.

Od listopada br. agencja Public Dialog odpowiada za działania komunikacyjne platformy Finmarket. W ramach obsługi PR, agencja zajmie się między innymi: prowadzeniem biura prasowego, media relations, koordynacją działań Social Media, pozycjonowaniem eksperckim oraz komunikacją B2B. Podpisana umowa ma charakter bezterminowy. Ze strony agencji projekt obsługują: Agata Bittner – Account Executive i Karolina Partyka – Account Assistant.

Łatwa w nawigacji platforma Finmarket pomaga użytkownikom zaoszczędzić  pieniądze oferując podgląd najszerszej na rynku gamy produktów i usług w jednym miejscu.  Całkowicie bezpłatny serwis umożliwia znalezienie i porównanie ofert z branży finansowej, turystycznej, telekomunikacyjnej, rtv, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, transportowej i nieruchomości, jak również zestawia ceny produktów porównanych już przez istniejące na rynku portale.