Przejdź do treści

Nowe internetowe Centrum Prasowe Siódemki

1 Marcin Kruszyński, Siódemka

siodemkaSiódemka udostępniła na swojej stronie internetowej nową wersję Centrum Prasowego. W zakładce dostępne są kompleksowe informacje dotyczące firmy oraz jej bieżącej działalności. Treści zostały pogrupowane w intuicyjnych zakładkach i usystematyzowane.

Centrum Prasowe podzielone jest na sześć głównych działów. W Press Release użytkownik znajdzie archiwum informacji prasowych spółki. Zakładka O firmie zawiera podstawowe wiadomości dotyczące profilu firmy i spółki. Biblioteka Multimediów to katalog udostępnionych publicznie zdjęć firmowych i logotypów. Z Centrum Prasowego trafimy także do Akademii Wiedzy Siódemki stanowiącej archiwum informacji, wypowiedzi i komentarzy eksperckich dotyczących m.in. rynku KEP oraz e-commerce. Zakładka Siedmiolistna Koniczynka, wprowadza z kolei w działalność CSR spółki.

– Zależało nam na tym, aby forma nie przysłoniła treści, dlatego w Centrum Prasowym mamy do czynienia z minimalizmem graficznym, a całość utrzymana jest w eleganckiej formie reszty „siódemkowej” strony – mówi Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka S.A. Dostęp do najważniejszych informacji jest prosty i szybki, i choć zakładka dedykowana jest dziennikarzom, to zachęcamy do jej odwiedzenia wszystkie osoby zainteresowane Siódemką oraz tematyką rynku kurierskiego i e-commerce.

Biuro prasowe dostępne jest pod tym adresem: http://siodemka.com/pl/biuro/press-release