Przejdź do treści

Spełnij świąteczne życzenia swoich dzieci dzięki nowym zestawom LEGO®

1 LEGO Chima, LEGO City, LEGO Duplo, LEGO Friends, LEGO MINDSTORMS, LEGO Star Wars, LEGO Technic

legoNie masz czasu zastanawiać się, co kupić dziecku na Święta? A może jest już za późno na napisanie listu do Mikołaja? Pomysłowe, piękne i bezpieczne zabawki od LEGO to wciąż jeden z najlepszych podarunków dla dzieci na całym świecie. Oczywiście, nie da się stworzyć listy najlepszych zestawów LEGO®, które mogą być twoje, ale zebraliśmy tu kilka naszych ulubionych zestawów zarówno dla najmłodszych, jak i dla bardziej obeznanych fanów klocków LEGO. Nie zapomnijcie napisać własnego listu do Mikołaja, bo klocki LEGO są nie tylko dla dzieci…

LEGO Friends – nowe zestawy, które uzupełnią twoje własne miasteczko Heartlake

Czas spędzony z zestawami i postaciami z LEGO Friends to zdecydowanie najlepsza część dnia! Pięć przyjaciółek z Heartlake świetnie bawi się na łódce i w szkole. LEGO Friends zostało opracowane z myślą o dziewczynkach w wieku od 5 do 10 lat. Można je łączyć ze wszystkimi pozostałymi zestawami i figurkami LEGO.

Przygoda zaczyna się na morzu. Krzyknij: „Ahoj!” i wyobraź sobie, jak dobrze dziewczyny bawią się na łodzi. Na wspaniałym „Jachcie” od LEGO Friends znajdziecie wszystko, co potrzebne jest dzieciom do zabawy w marynarzy. Są tam trzy minilalki, narty wodne, pokarm dla delfinów i wiele innych rzeczy, które umilą ci dzień na morzu z przyjaciółmi.

Heartlake prezentuje „Szkołę w Heartlake” od LEGO Friends! Teraz dziewczynki mogą przeżyć szkolne przygody z naszymi pięcioma przyjaciółkami. Rozejrzyjcie się po pięknym żółtym budynku, odwiedźcie wszystkie wspaniale wyposażone klasy oraz boisko. Poznajcie nową koleżankę, Stephanie, nauczycielkę, panią Stevens, i Matthew. Tak jest! Liceum w Heartlake to jeden z dwóch zestawów z minifigurką chłopca!

LEGO City – dobrze sobie radzisz na wodzie lub w powietrzu? Zostań pilotem albo ratownikiem dzięki nowym zestawom

Pomagają rannym, pilnują porządku, pilotują samoloty – policjant i pilot należą do najpopularniejszych zawodów. Dzieci uwielbiają tych bohaterów życia codziennego i razem z minifigurkami wyruszają na misję, aby ratować swoje miasto LEGO City.

Chłopcy będą się świetnie bawić, ładując ogromne przesyłki na 48-centymetrowym „Terminalu towarowym” od LEGO City. Mogą otwierać drzwi samolotu transportowego i pomóc robotnikom w przesunięciu taśmociągu w odpowiednie miejsce. Następnie ładują towary na taśmę i przesuwają je do samolotu. Za pomocą uchwytów podnośnika widłowego mogą podnosić sztabki złota i przewozić je do środka. Czy twoi mali robotnicy wolą samochody od samolotów? „Ciężarówkę” od LEGO City można załadować towarami, zawieźć je na lotnisko, otworzyć boczne drzwi i przełożyć wszystko na podnośnik widłowy. Potem wystarczy wskoczyć na miejsce kierowcy i pojechać po kolejną dostawę.

„Patrol straży przybrzeżnej” od LEGO City zawiera dużą łódź straży przybrzeżnej, motorówkę, helikopter i latarnię, dzięki którym twój bohater może zapobiec wszystkim niebezpiecznym sytuacjom na morzu. W zestawie znajdziecie też akcesoria, które pozwolą wam stworzyć jeszcze bardziej realistyczny zestaw: bojki, zbiorniki z powietrzem i kilka rekinów.

LEGO Star Wars™ – wiek nie gra roli, jeśli jesteś prawdziwym fanem

Dla oddanych fanów sagi Gwiezdnych wojen™ nie istnieje takie wyrażenie jak „za dużo LEGO Star Wars™”. Ta seria jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tym roku Święty Mikołaj może podkręcić zabawę dzięki zbuntowanemu klonowi „Niewykrywalnego gwiezdnego myśliwca Jeka-14” od LEGO Star Wars™ – pierwszemu projektowi serii Star Wars™, który nie pojawił się w filmie, ale zyskał uznanie samego George’a Lucasa. W zestawie znajdziecie trzy minifigurki: Jeka-14, żołnierza klona z sił specjalnych oraz separatystycznego łowcę nagród.

LEGO Technic – zabawa z wielkimi maszynami to najlepsza rozrywka

Niezależnie od wieku należy nieustannie podejmować nowe wyzwania. Modele LEGO Technic to prawie idealne kopie prawdziwych maszyn – pod względem budowy, wyposażenia i funkcjonalności.

Marzeniem każdego fana motoryzacji jest własny monster truck, właśnie dlatego stworzyliśmy ten model. Może go mieć każdy, nawet jeśli w garażu nie ma wystarczająco dużo miejsca. Twój własny „Monster truck” od LEGO Technic zapewni ci mnóstwo wspaniałej rozrywki. Mamy też oddzielny zestaw z silnikiem, który możesz dodać do swojego pojazdu.

LEGO MINDSTORMS® – zbuduj własnego robota

Chcesz, by twoje dzieci znalazły pod choinką robota? To JEST możliwe. EV3 od LEGO Mindstorms da entuzjastom technologii możliwość zbudowania prawdziwego robota. Dzięki dającemu się zaprogramować modułowi możesz zbudować androida, węża, skorpiona, robotyczną rękę i dużo więcej. W zestawie znajdziesz: pilota, port USB, wejście na karty SD oraz Bluetooth. Poza tym możesz sterować urządzeniem za pomocą telefonu. Czy może istnieć coś lepszego?

LEGO DUPLO® – klasyczna, bezpieczna zabawa i nauka w jednym

Dzieci uwielbiają się bawić, wszędzie i o każdej porze. Zabawa to najlepszy sposób na rozwinięcie ich umiejętności poznawczych. Zabawki LEGO wspomagają rozwój ruchowy i emocjonalny dzieci od 18. miesiąca życia. Dla swoich najmłodszych pociech wybierz klasyczne zabawki LEGO.

Prosimy zaczekać, pociąg wjeżdża na stację. W zestawie „Mój pierwszy pociąg” od LEGO DUPLO dzieci znajdą wszystko, co jest im potrzebne do zbudowania prawdziwej stacji kolejowej: kolorową lokomotywę parową z efektami dźwiękowymi, wagon pasażerski, budynek stacji, pompę i sygnalizator. Mnóstwo klocków DUPLO i 55 cm torów sprawi, że młodzi budowniczowie będą się świetnie bawić.

LEGO Chima™ – zapierająca dech w piersi historia, latający wojownicy i wyścigi. Czy nie są to wystarczające powody do wypróbowania tej popularnej gry konstrukcyjnej?

Nowa gra przygodowa LEGO podbije serca graczy niesamowitą fabułą. W tajemniczym, rajskim imperium CHIMA powstaje ogromne źródło CHI – naturalnego źródła energii zapewniającego nieziemską moc wszystkim zwierzętom. Plemię lwów, które od wieków strzegło źródła CHI, usiłuje utrzymać równowagę sił. Jednakże Krokodyle, którym przewodzi książę Cragger, usiłują zagarnąć źródło dla siebie. Oba plemiona stoczą zapierające dech w piersiach boje, wykorzystując potężne pojazdy o niesamowitych cechach – Speedory.

W majestatycznej „Świątyni CHI Lwów” od LEGO Chima™ rozpoczyna się niesamowita bitwa o CHI. Cragger, Crawley i Razar reprezentują swoje plemiona, starając się dostać do kuli CHI wiszącej nad świątynią. Dzieci mogą zamykać lwią bramę, by zrzucić Craggera do dołu, a następnie użyć ukrytych lwich motorów, by przechwycić gadzi pojazd Crawleya. Chłopcy i dziewczęta mogą użyć zwinnego orlego myśliwca, by odeprzeć powietrzne ataki Razara; dostępne jest też obracalne działko na wieży.

Za mało wrażeń? Pozwól dzieciom patrolować drogi Chimy w „Królewskim pojeździe Lavala” od LEGO Chima™! Twoi mali bohaterowie mogą się wspiąć na ogromne gąsienice i ruszyć do boju z pomocą potężnych lwich pazurów i zębów oraz z ukrytą mapą! Crawley nie będzie miał szans, gdy spróbuje ukraść CHI plemienia Lwa! Nie zapomnij o użyciu potężnej wieżyczki CHI na pojeździe.

Dla tych, którzy wiedzą, że oczekiwanie na Święta to wspaniała zabawa

Kalendarze adwentowe od zawsze były ważnym elementem tworzącym świąteczną atmosferę. Na przestrzeni lat kalendarze stawały się coraz bardziej wymyślne: od obrazków, przez czekoladki, aż po zabawki. Czy może być coś lepszego niż wstawanie rano i otwieranie kolejnego zestawu LEGO, który pomoże ci przygotować się do tego ważnego dnia? W tym roku mamy trzy kalendarze adwentowe od LEGO Friends, LEGO Star Wars™ i LEGO City.