Przejdź do treści

Nawigacje z gadżetami

1 Freebird 50.7, Freebird 50.8, Lark, Mateusz Gac

larkMarka Lark wprowadza na rynek  jeszcze lepsze modele swoich nawigacji. Do sklepów EURO RTV AGD trafiły modele Freebird 50.7 i 50.8 z funkcją telewizora i samochodowej czarnej skrzynki, a już niedługo w sprzedaży pojawi się ulepszony model  50.4HD-BT, z zaskakująco wysoką rozdzielczością ekranu i mapami z darmową aktualizacją.

Producent elektroniki użytkowej – marka Lark prezentuje nowe modele nawigacji samochodowych Freebird z gadżetami, które zmieniają zwykłą nawigację w multimedialny gadżet. Dzięki modułowi  DVBT w nawigacji 50.7 mamy możliwość odbioru programów telewizyjnych dostępnych w technologii cyfrowej. Natomiast Freebird 50.8 posiada funkcję wideorejestratora  – popularnego wśród kierowców. Flagowy model Freebird 50.4 został wzmocniony ekranem HD o zaskakująco wysokiej rozdzielczości – 800×480 pikseli – do tej pory niespotykanej w urządzeniach tej klasy. Dodatkowo kupując model 50.4 otrzymujemy mapy Lifetime z darmowym dostępem do aktualizacji na okres 5 lat.

„Nawigacje samochodowe to w dzisiejszych czasach już niemal podstawowe wyposażenie każdego kierowcy. Kiedyś nawigacja służyła nam jedynie w trasie, w której pokonywaliśmy  duże odległości. W tej chwili korzystamy z nawigacji na co dzień, a sprzęt powinien być nie tylko elektroniczną mapą ale również multimedialnym gadżetem. Dlatego w najnowszych modelach nawigacji wprowadziliśmy dodatkowe funkcjonalności takie jak: możliwość odbioru telewizji cyfrowej, czy wideorejestrator . A nasz flagowy model Freebird 50.4 HD BT został wyposażony m.in. w wielojęzyczny system nawigacji głosowej, a także funkcję bluetooth. ” – mówi Mateusz Gac – Prezes Lark Europe.

Model Freebird 50.4HD BT został wyposażony w duży, czytelny 5-calowy wyświetlacz LCD  o zaskakującej rozdzielczości – 800×480 pikseli, dzięki czemu na ekranie widać dużo większy fragment mapy. Jeszcze bardziej ułatwia to orientację w terenie oraz umożliwia szybkie zorientowanie się, jak nawigacja zamierza prowadzić nas do celu. Dodatkowo ekran ten pozwala nam dostrzec o wiele więcej istotnych szczegółów (punkty POI, numery budynków, manewry itp.) na wyznaczonej trasie. Warto podkreślić, że rozdzielczość ta jest dwa razy większa niż w innych urządzeniach tej klasy, a każda mapa wyświetlana jest w niespotykanej dotąd jakości. Funkcja bluetooth coraz częściej spotykana w nawigacjach samochodowych umożliwia m.in. zdalne połączenie z naszym telefonem komórkowym i w rezultacie otrzymujemy pełnowartościowy zestaw głośnomówiący. Dodatkowo marka Lark jako pierwszy z polskich producentów do nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji  na 5 lat.

„Chcemy wychodzić naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jako pierwszy producent nawigacji w Polsce wprowadzamy urządzenie z mapami, których aktualizacja będzie całkowicie darmowa. Klient otrzymuje nie tylko urządzenie ale zestaw nawigacji i map, czyli kompletny sprzęt, z którego może korzystać i przez okres 5 lat nie martwić się kosztami aktualizacji.” – mówi Mateusz Gac – Prezes Lark Europe.

Ceny modeli 50.7 i 50.8 zaczynają się już od 349zł natomiast Freebird 50.4HD BT będzie kosztował 279 zł. Wszystkie nawigacje dostępne są w sklepach EURO RTV AGD.