Przejdź do treści

Spółka Optimal IT dołączyła do IAB Polska

1 IAB Polska, Optimal IT, Wojciech Tatka

optimal itOptimal IT to agencja interaktywna ze Śląska Cieszyńskiego zrzeszająca praktyków reklamy z blisko 10-letnim stażem.

Naszą pasją i pracą są strategie komunikacji marketingowej i prowadzenie kampanii reklamowych w internecie. Kreujemy wizerunek marki, by następnie opowiedzieć o niej właściwej grupie docelowej. Jako wykonawca i partner najpopularniejszego w regionie portalu informacyjnego ox.pl, udostępniamy Klientom atrakcyjną przestrzeń reklamową. Nasza agencja to optymalna jakość w branży IT, dzięki czemu zaufało nam już około 1000 firm i instytucji – mówi Wojciech Tatka, Prezes Optimal IT.

Wstąpienie do IAB Polska traktujemy jako wyróżnienie i motywację do rozwoju. Dzięki włączeniu do grona członków nadzwyczajnych możemy wymieniać doświadczenia i rozwijać potencjał naszej agencji interaktywnej. Ponieważ jesteśmy przekonani, że branża e-commerce wymaga zachowania najwyższych standardów reklamowych, cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w procesie ich budowania. Jesteśmy otwarci na wszelkie działania, które zwiększą efektywność strategii reklamowych naszych Klientów, a takim działaniem bez wątpienia jest obecność i praca w ramach IAB Polska – powiedział Wojciech Tatka, prezes Spółki OPTIMAL IT.