Przejdź do treści

Rewolucyjne oprogramowanie dla pełnej księgowości dostępne online w serwisie Inwestycje.pl!

W październiku 2013 r. serwis Opti.pl, oferujący usługi pełnej księgowości on-line rozpoczął współpracę z portalem finansowym Inwestycje.pl.

Opti.pl to rewolucja na rynku oprogramowania dla pełnej księgowości. Do tej pory prowadzenie księgowości związane było z wykupieniem drogich licencji i instalacją oprogramowania na serwerze klientów. Opti.pl oferuje pełne oprogramowanie dla spółek prawa handlowego, zawierające nie tylko pełną księgowość, ale również moduły sprzedaży, kadr i płac, windykacji online. Co ważne, za oprogramowanie Opti.pl płacić można w ujęciu rocznym lub miesięcznym, dane są bezpieczne na serwerach Opti.pl i można zajrzeć do nich w każdej chwili.

Znaczącą przewagą Opti.pl na rynku oprogramowania dla pełnej księgowości jest brak opłat za użytkowników. Oznacza to, iż oferta jest szczególnie atrakcyjna dla dużych korporacji, które zatrudniają sprzedawców, handlowców, posiadają magazyny. Jedna opłata miesięczna bez limitów użytkowników i dostępnych funkcji to rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Programów do pełnej księgowości jest w Polsce sporo ale do tej pory na rynku nie pojawiło się żadne rozwiązanie kompleksowe, które pozwala na pełny dostęp on-line. Opti.pl prezentuje to rozwiązanie a nasz partner Inwestycje.pl zaproponował rozwiązanie swoim Użytkownikom.” – mówi Artur Jasionek, prezes Opti.pl.

Opti.pl proponuje swoje oprogramowanie nie tylko klientom ostatecznym ale również biurom księgowym, które mogą korzystać z oprogramowania, pracować na nim i udostępniać dane swoim klientom w niewielkiej opłacie miesięcznej.

Inwestycje.pl, jeden z największych portali finansowych w Polsce przyłączył się do inicjatywy Opti.pl i promuje rozwiązanie wśród firm – Użytkowników portalu.

Zapraszamy na:

ksiegowosc.opti.pl

www.inwestycje.pl