Przejdź do treści

Poznaj sekrety i pracę mistrzów fotografii

W dniach 18-21 listopada w czterech miastach Polski Fujifilm organizuje Spotkania z mistrzem – wyjątkowe warsztaty dla miłośników fotografii. Spotkania poprowadzą dwaj znani polscy fotograficy i fotoreporterzy Tomasz Lazar i Filip Ćwik, a także angielski fotografik Alex Lambrechts.

Spotkania odbędą się:

  • 18.11.2013 w Warszawie,
  • 19.11.2013 w Krakowie,
  • 20.11.2013 w Poznaniu,
  • 21.11.2013 we Wrocławiu.

Początek spotkań o g. 16. Dokładne adresy zostaną podane zaproszonym uczestnikom. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie www.spotkaniezmistrzem.fujifilm.pl, podając dane osobowe oraz przesyłając trzy zdjęcia. Wybrane osoby będą zaproszone na warsztaty. Rejestracja trwa do 13 listopada. Limit miejsc jest ograniczony.

Celem spotkań jest zapoznanie uczestników z fotografią X, pokazanie projektów wykonanych przez znanych fotografików przy pomocy aparatów Fujifilm serii X oraz odbycie warsztatów w grupach. Fujifilm zaprasza na warsztaty wszystkich miłośników fotografii: początkujących, średnio zaawansowanych, a także profesjonalistów. Spotkania będą inspiracją, nauką, dzieleniem się doświadczeniem i wrażeniami.