Przejdź do treści

Wiedźmin wraca… na razie na czytniki Lark

1 CDP.pl, Lark, Mateusz Gac, Michał Gembicki, Wiedźmin: Sezon burz

cdpWielki sukces akcji w ramach której nabywcy czytników Lark mogli pobrać za darmo wybrany ebook z „Wiedźmińskiej Sagi” Andrzeja Sapkowskiego zachęcił producenta sprzętu oraz firmę CDP.pl do jej powtórzenia. Dzięki temu wiedźmin Geralt znów trafi na sprzęt marki Lark.

Kupując jeden z dwóch modeli czytników ebooków marki Lark – FreeBook 4.3 lub Lark FreeBook 6.0 – oznaczonych znakiem promocji, możemy wybrać dowolny z tomów sagi o wiedźminie  autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Aby swobodnie korzystać z ebooka wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie producenta – lark.com.pl/rejestracja.html i podać numer seryjny naszego czytnika, a potem pobrać książkę z serwisu cyfrowej dystrybucji cdp.pl.

„Czytniki  e-booków szybko stają się poważną alternatywą dla tradycyjnej książki. Zastosowanie urządzeń obsługujących elektroniczne formaty cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, szczególnie w przypadku książek składających się z kilku grubych tomów. Dzięki czytnikowi nie dźwigamy ciężarów, a książkę, a nawet cała bibliotekę możemy mieć zawsze przy sobie. Po ostatniej promocji wiedźmińskich ebooków na czytnikach Lark, która została bardzo dobrze przyjęta przez Klientów postanowiliśmy wypuścić kolejną serię urządzeń z ebookami i promować korzystanie z czytników oraz czytanie książek na co dzień.” – powiedział prezes zarządu Lark Europe Mateusz Gac.

Po udanych debiutach dwóch części gier Wiedźmin, które sprzedały się w nakładzie 6 mln sztuk  ponownie wzrosło zainteresowanie również prozą Andrzeja Sapkowskiego, napodstawie której została stworzona gra o Wiedźminie Geralcie. Cyfrowa wersja książek z Wiedźminem zadebiutowała dzięki spółce CDP.pl, będącej jej wyłącznym dystrybutorem.

„CDP.pl jest członkiem Grupy CD PROJEKT, dla której Wiedźmin jest znakiem firmowym. Jesteśmy dumni, że dzięki nam książki Andrzeja Sapkowskiego zyskały wersję elektroniczną i że razem z Lark Europe możemy ją skutecznie promować” – powiedział Dyrektor Zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

W przyszłym roku na rynek trafi gra wideo „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, ale fani Geralta otrzymają także nową serię komiksów, która będzie efektem współpracy studia CD Projekt RED z jednym z największych amerykańskich wydawców Black Horse Comics. Zostanie też wydana gra planszowa „Witcher Adventure Game” autorstwa światowej klasy twórcy Ignacego Trzewiczka. W listopadzie do księgarni trafi kolejna części powieści Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego. Już teraz krytycy spekulują, że powieść „Wiedźmin: Sezon burz” będzie kolejnym bestsellerem Sapkowskiego.

W ofercie cyfrowej dystrybucji spółki CDP.pl znajduje się m.in. pięć powieści o Geralcie, tworzących spójną całość, opowiadających o losach wiedźmina Geralta. Na platformie cdp.pl klienci znajdą też wiele innych ciekawych książek oraz komiksów w prostej do ściągnięcia wersji elektronicznej a także gry oraz filmy.

Czytniki FreeBook 4.3 i Lark FreeBook 6.0 objęte promocją są dostępne między innymi w sklepach sieci: EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour i Komputronik. Rejestracji sprzętu można natomiast dokonać na stronie http://lark.com.pl/rejestracja.html.