Przejdź do treści

Odważ się na spotkanie z superbohaterami! Maraton Thora i Avengers w Cinema City

1 Avengers, Cinema City, Marvel, Thor, Thor: Mroczny Świat

cinema cityJuż 8 listopada dobro ponownie stoczy walkę ze złem! Cinema City zaprasza wszystkich na piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers. Fani science fiction będą zachwyceni – w czasie pokazu na ekranach kin zakróluje najnowsza premiera – „Thor: Mroczny Świat” oraz „Thor” i „Avengers”. Odważ się na spotkanie z najsłynniejszymi postaciami z kultowych komiksów Marvela i przeżyj niewiarygodną przygodę razem z nimi! Start maratonu już 8 listopada o 21:00 – bilety do kupienia w kasach biletowych.

Widowiskowe potyczki i niesamowicie wciągająca akcja porwą na wiele godzin każdego fana kultowych komiksów. Kinowe ekranizacje „Thora” i „Avengersów” to dzieła bezbłędnie wyreżyserowane i olśniewające od strony wizualnej – niesamowite efekty 3D pozwalają na odczuwanie prawdziwie kinowych doznań.

Uczestnicy Maratonu będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzenia premierowo najnowszej części – „Thor: Mroczny Świat”. Syn Odyna ponownie zawalczy o ludzkość i da popis nadprzyrodzonych umiejętności, broniąc Ziemię przed inwazją wrogów. Zobacz, jak potoczą się dalsze losy nordyckiego boga!

„Zapraszamy wszystkich fanów legendarnych komiksów na niepowtarzalny Maraton „Thora” i „Avengers”! Widzowie będą mieli okazję zobaczyć plejadę hollywoodzkich gwiazd na wielkim ekranie i razem z nimi uratować świat przed niebezpieczeństwem! Niesamowite efekty specjalne oraz genialne role Chrisa Hemswortha i Natalie Portman gwarantują kinową ucztę na najwyższym poziomie. Będzie intrygująco, mrocznie i niebezpiecznie!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Maraton „Thor” oraz „Avengers” wystartuje 8 listopada o 21:00 w 14 wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia w kasach kin.