Emmerson Commercial w sieci CORFAC International

1 CORFAC International, Emmerson Commercial, Nigel Wade

emmerson-logoEmmerson Commercial Sp. z o.o. przystąpiła do światowej sieci CORFAC International, oferując usługi na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. CORFAC International (Corporate Facility Advisors), z centralą w USA, to międzynarodowe stowarzyszenie firm działających w różnych segmentach rynku nieruchomości.

Emmerson Commercial Sp. z o.o. jest nowo powołaną spółką zależną Grupy Emmerson S.A. Zajmuje się  doradztwem i pośrednictwem w wynajmie i/ lub sprzedaży nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, a także gruntów inwestycyjnych. Ponadto, w ramach grupy kapitałowej, spółka oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami i rzeczoznawstwa majątkowego.

„Stowarzyszenie z CORFAC International stwarza nowe szanse rozwoju dla naszej firmy poprzez zaangażowanie na polskim rynku znaczących inwestorów i korporacyjnych najemców, pozyskanych dzięki współpracy z firmami z Europy i Ameryki Północnej, które zrzeszone są w CORFAC Int.” – mówi Nigel Wade, Prezes Zarządu Emmerson Commercial Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu