Przejdź do treści

W przyszłość z Nową Energią

1 Grupa DUON, Mariusz Kuskowski, Nowa Energia

nowa energiaJuż nie tylko korzystniejsze stawki są istotne dla klientów przy wyborze nowego sprzedawcy, dlatego Nowa Energia zdecydowała się zaproponować klientom kompleksowy pakiet usług efektywnego oszczędzania energii.

Pakiet usług efektywnego oszczędzania energii powstał w wyniku rozmów z naszymi klientami, którzy oprócz niskiej ceny, oczekują przede wszystkim kompleksowej oferty usług pozwalających im na jeszcze większe oszczędności. W związku z tym Nowa Energia zdecydowała się wprowadzić kompleksowe usługi doradcze, wśród których istotnym elementem jest zastosowanie oświetlenia w technologii LED, w doborze którego pomogą renomowani specjaliści. Ponadto w ofercie firmy znajdują się również usługi doradcze w zakresie optymalizacji taryf oraz kompensacji energii biernej.

Pakiety usług są profilowane pod konkretne branże (m.in. spółdzielnie, hotele, zakłady produkcyjne czy placówki medyczne) dla jak najlepszego dopasowania do działalności klienta, a w efekcie redukcji kosztów energii w przedsiębiorstwie.

Przy okazji Nowa Energia zainspirowana najnowszymi trendami w komunikacji postanowiła zaprezentować swoją ofertę na infografice, co jest nowością w branży energetycznej. Infografika stała się jednocześnie swego rodzaju poradnikiem dla firm, który w prosty i atrakcyjny sposób wyjaśnia skomplikowane dla osób spoza branży zagadnienia.

– „Zdecydowaliśmy się na poszerzenie zakresu oferowanych usług, ze względu na naszych klientów, którzy tego oczekiwali. To oni są najważniejsi dla naszej firmy i chcemy  wyjść naprzeciw ich potrzebom” – mówi Mariusz Kuskowski z Nowej Energii – „Oczywiście nie spoczywamy na laurach i wkrótce zaprezentujemy kolejne rozwiązania” – dodaje Kuskowski.

Nowa Energia jest partnerem strategicznym jednego z największych, niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu – grupy DUON S.A. Firma oprócz tańszego dostępu do źródeł energii, oferuje również kompleksowy pakiet usług energetycznych, które poprawiają efektywność  energetyczną firm.