Przejdź do treści

Motorola Solutions zaprasza na Dzień Otwarty

1 Centrum Oprogramowania, Motorola Solutions

motorola solutionsW sobotę 19 października w Centrum Oprogramowania firmy Motorola Solutions w Krakowie będzie można na własne oczy przekonać się jak powstają rozwiązania komunikacyjne, wykorzystywane przez klientów na całym świecie.

Dzień otwarty rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00. W tym czasie nowoczesne biura przy ul. Czerwone Maki 82 będą otwarte dla osób, chcących zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w międzynarodowej firmie.

Goście poznają miejsce, w którym powstaje np. oprogramowanie do radiotelefonów wykorzystywanych przez służby bezpieczeństwa. Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli możliwość zwiedzania firmy, w tym również największych w Europie laboratoriów technologicznych Motorola Solutions. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach programowania w projektach prowadzonych metodą Agile, spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji na platformie Android i wziąć udział w konkursie programistycznym.

Oferta Dnia Otwartego jest skierowana nie tylko do inżynierów, ale również do humanistów i finansistów. Dla humanistów przygotowano warsztaty dotyczące tworzenia dokumentacji technicznej i szkoleń online do systemów dostarczanych przez Motorola Solutions. W czasie wizyty będzie można porozmawiać z przedstawicielami centrum finansowego, a osoby zainteresowane tym działem będą miały okazję sprawdzić się w czasie quizu finansowo-logicznego oraz Assessment Centre.

Dzień Otwarty to także okazja do poznania procesu rekrutacyjnego w Motorola Solutions. Pracownicy opowiedzą, na czym polega współpraca z krakowskimi uczelniami, w jaki sposób można podjąć współpracę z firmą podczas studiów i po ich zakończeniu. Goście będą mogli wziąć udział w pokazowej rozmowie kwalifikacyjnej i dowiedzieć się, jakich pracowników poszukuje jeden z największych krakowskich pracodawców.

Pełny plan Dnia Otwartego w Motorola Solutions jest dostępny na stronie internetowej pracawmotoroli.pl. Dodatkowe informacje znajdują się również na profilu firmy w portalu Facebook – facebook.com/MotorolaSolutionsPolska.